Talvel paariks kuuks Kesk-Ameerikat avastama

Kesk-Ameerika

Soov on vahemikus november-veebruar minna Kesk-Ameerikasse. Põhiliselt Guatemalasse ja Lõuna-Mehhikosse, aga võimalik, et ka rännata edasi Costa-Rica või Panamani. Hetkel on ka soodsaid pileteid 570 euro kanti edasi-tagasi Guatemalasse. Olen N 35. Eesmärgiks on maiade ning nende kultuuriga lähemalt tutvumine, iidsete linnade-püramiidide külastamine, džunglis rändamine, mere ääres puhkamine, Atitlani järve ääres asuva seeneakadeemia (Fungi Academy), kus on ka eestlasi, külastamine ja võib-olla seal veidi kogukondlikku elu elades mõneks ajaks vabatahtlikuks jäämine. Märksõnadeks võiks veel olla eneseotsingud, muusika, tants, looduslähedane eluviis. Vähemalt mingi osa reisist võiks olla koos kaaslasega, et oleks turvalisem (arvestades seda piirkonda) ja ka seltskonna, koos tegemise-jagamise mõttes. Olen avatud ka teistele ideedele.

Ootan põnevusega :)

Tere. Lähme Lõuna Ameerikasse hoopis:)

Tere.   Kui oled tulemas Guatemalasse ,siis voime juttu ajada.

Kui kotti pistad vaiksema eesti ja uhe suurema usa  lipukese , siis tasuta elamine jahil.Ka voib teha vaiksema valjasoidu.

Tere!Helenmaaffia, miks just Lõuna-Ameerikasse? Seal on pikad vahemaad ja liiga palju kõrbe, kui just vihmametsa ei lähe.Jupstykk1, kui tore! Väga lahe pakkumine, jätan selle meelde. :)

Annemaa, no jata meelde, kui jaab meelde !