välismaale pikemaks ajaks/elama

Aafrika
Aasia
Austraalia
Euroopa
Kesk-Ameerika

tere, otsin kaaslast kellega koos välismaale pinna. olen siit mitu korda otsinud aga pole õnneks läinud. piirkonna osas olen väga flexible, eelistaks sooja aga sobib ka piirkond kus talvel lihtsalt alla 0-i ei lähe ala hispaanis vms Olen pärit tallinnast, väga seltsiv, seltskondlik, 21 a vana, töö tegemist ei karda. Otsin inimest kes on tore, oskab ingliskeelt hästi, kellele meeldib reisida, kellel oleks load (mul on ka), kellel oleks võimalus kohe minna, kellel oleks olemas raha/saaks võtta vanematelt laenu vms, et esimesed kuud ilusti vastu pidada välismaal, kes oleks julge ja pealehakkaja. vanus võiks jääda 20-30 vahele. if intrested let me know. Liisa PS.: minna tahaks nii ruttu kui võimalik.

Ma ise kahjuks nii kohe ei saaks kuhugi minna, aga olen juba üsna kindel, et aprillis või sügise poole tahaks küll minna Austraaliasse aastaks. Kui oleks aprillis, siis saaks isegi kaheks ehk (aga ma pole veel kindel ikka kas aprillis tahan minna) 

Aga mõtlesin kirjutada, et kui juhuslikult peaksid veel kevadel ikka siin olema, siis ehk mingi aeg võtab ühendust. :) Ise arvatavasti küll teen teema reisikaaslase otsimisest kevade alguses, kui meist asja ei peaks saama. 

Olen 29 M, juhiload olemas ja pisike kogemus ka vasakpoolsest liiklusest, kui aasta algul sai küprosel käidud. :)

Ma olen  vist viimased 10 aastat Trip.ee uudiseid ja muud postitanud kusagilt Aafrika pärapõrgust või Aasiast ja kohanud keda iganes. Ütle mulle riik ja ma leian seal päevaga normaalse elamise.Lihtsalt mine ja need "reisikaaslased" tekivad nagu muuseas.