Viimase hetke pakkumised Egiptusesse

Egiptus

Otsin kaaslast kellega võtta mingi viimase hetke pakkumine Egiptusesse lähiajal.
Ise olen M32.
PM saab täpsemalt rääkida.

Huvitav teada, et keegi tahab veel vabatahtlikult turismisektorit toetada. Ma saan aru inimestest kes on kõhkleval seisukohal kui asjad ammu ostetud-makstud  ja tuleks rahaline kaotus. AGA nüüd plaanida mingit reisi lähimal tulevikus tundub küll vastutustundetu.

Välisministeerium ei soovita reisida Ameerika Ühendriikidesse, Austriasse, Belgiasse, Egiptusesse, Hiina Rahvavabariiki (sh erihalduspiirkonnad), Hispaaniasse, Iisraeli, Indiasse, Iraani, Itaaliasse, Jaapanisse, Lõuna-Koreasse, Norrasse, Prantsusmaale, Rootsi, Saksamaale, Singapuri, Šveitsi ja Taani. 

Rohkem infot - https://reisitargalt.vm.ee/koroonaviirus/

Triinu see seis muutub iga hetkega. Minna praegu kuhugi, ostes alles nüüd pileti-paketi on vastutustundetu. Karta on, et mingi hetk nad tahavad ja tulevad ka tagasi...

Tagasi tulles pannakse 14. päevaks karantiini, sellega peab ka arvestama.

Noh Kon on vait kui kult rukkis. Kuidas tundub idee lähiajal Egiptuses? Ei taha olla õel, kuid kuidagi ei suuda ennast sellise postituse puhul tagasi hoida:)

Tsiteerin: Urmas Reinsalu

TÄHELEPANU! Egiptuse õhuruum suletakse 19. märtsil! Eesti reisiettevõtted on alustanud Eesti inimeste evakueerimist. Täna maandus Egiptuses kaks lennukit, homme peaks Egiptusse minema kolm evakuatsioonilennukit! Kõik Egiptuses reisil Eesti inimesed, kellega EI OLE reisikorraldaja ühendust võtnud ja teatanud evakuatsioonist, palun koheselt saata e-kiri oma isikuandmete ja asukohaga välisministeeriumi meiliaadressil konsul@mfa.ee . Kanada sulgeb oma piirid 18. märtsil. Palun jagage seda teadet!

Siis täna viimane võimalus Egiptuse sooja paradiisi minna, enne kui Eestis lõplikult lõksu jääd. :))