Cabanas-Portugalsi

Kogu Algarve on ilus ja igale maitsele on seal vaatamist küllaga. Kui Albufeira, Lagos, Sagres jt kuulsamad kohad käidud, soovitaksime meiegi Tavira poole minna. Tavira külje all (9km ida poole) asub väiksem kohake nimega Cabanas. Esimest korda minnes plaanisime jääda sinna üheks ööks, jäime aga neljaks. Järgmine aasta läksime aga otse sinna ja sealt siis tegime erinevaid trippe ka kaugemale kui isu tuli. Taviras käisime kui suuremat poodi vaja oli või kohalikule vaiksele külaelule vaheldust tahtsime.

Meie oleme Portugalis käinud oktoobri alguses, siis paljud hinnad mitu korda odavamad, meie jaoks merevesi veel täitsa ujutav ja nahka saab ka vahetada. Cabanas on mõnus väike külakene. Vajalikud poekesed, pubid ja restoranid on olemas. Väikselt kohalikult turult saab värsket kartulit ja suuri krevette, mille siis üürikodus ise ära keedad. Kõrvale võtad värskelt pressitud apelsinimahla ja puuviljasalatit. Oktoobris saab täitsa ok stuudiokorteri seal ~30€. Pikka inimtühja liivaranda on kilomeetreid!

Oleme Portugalis mitu korda käinud ja see on meie ühes lemmikumaks kohaks kujunenud. NB! Cabanas jätke reisu lõppu, kui ülejäänud põhilised kohad juba vaadatud! See on selline koht kus tõesti puhata saab! Kellel huvi saab pilte vaadata: http://picasaweb.google.com/aliivamaa/2006Oktoober... ja http://picasaweb.google.com/aliivamaa/2007Oktoober...