Ebale ya Congo
9 kommentaari

Aafrika südames voolav Kongo jõgi on kuulus hirmujuttudest ja samuti ka ebatavalisest võlust. Aurulaevadel on seiklemas olnud julgeid mehi ja ilusaid naisi. Jõgi on 4380 kilomeetrit pikk ja see laiub koos tuhandete harujõgedega Euroopa suurusele territooriumile. Kongo jõgi on samuti ka peatee lõputult suurel ja raskesti läbipääsmatul maal ning on peaaegu täies ulatuses purjetuskõlblik.

Sellest kõigest lähemalt http://blog.peeterpaanmaailm.ee/

Elage kaasa!

Igal juhul elan kaasa, Kongo ja Tarzan ja pügmeed on lapsest saadik kuidagi eriliselt südames olnud. Võimas reis tuleb sul, võimas reis!

Auu, keelepeded ja muud moderaatorid!
Ilma fennismideta kõlaks see tekst siis umbes niimoodi:
"Aafrika südames voolav Kongo jõgi on kuulus hirmujuttude ja ka ebatavalise võlu poolest. Aurulaevadel on seigelnud julgeid mehi ja ilusaid naisi. Jõgi on 4380 kilomeetrit pikk ja laiub koos tuhandete harujõgedega Euroopa suurusel territooriumil. Kongo jõgi on samuti ka peatee lõputult suurel ja raskesti läbipääsetaval maal ning on peaaegu täies ulatuses purjetatav."

Kui nüüd lõpuni urgitseda, siis "samuti" ja "ka" on sünonüümid... :)

Kongo reisilt jäi kogematta koti põhja 18 650 Kongo Congolese Franc'i (34 usd). Loovutan rahad enampakkujale enne 15.11.08.

Kui riigi ida osas olukord hullemaks ei lähe, siis olen aasta alguses Ruandast minemas. 100EEKi :)
Vahva oli reisikirja lugeda!

Ega karta oligi, et suurt tunglemist ei tule...

Arvasin, et võtad asja tõsiselt. Naaber pakkus 101 ja mina suures raha puuduses andsin temale. :-)

Kas tegemist on sama Peeter Paaniga, kes siin möningad aastad tagasi rubriiki reklaamiga risustas ja kes soomlastelt varastatud idee ja nimega Eestis tegutseb? Nyyd on eesti peetritel löbu laialt, kuna soomlaste PeterPanMaailma löpetas oma tegevuse.
http://www.peterpanmaailma.fi/matkat

Muidu tore lugu, aga kui vajutan blogis linki "Firmast", satun lugema üleskutset "Heategevus" – Aita lapsi ...