trip-krainetrip-ukraine-dark
Giardini Naxos
7 kommentaari

Saabusin just Sitsiilia reisilt ja tuli kohe tunne, et tahaks oma muljeid jagada. Ööbisime hotellis Villa Linda mis on 5 minuti tee mere äärest. Hotell oli viimase peal, rõdu, super vaade mägedele ja Etnale. Rääkides toitlustusest siis hommikusöök oli parim mis üldse tahta.. tõesti väga hea. Ilm oli väga kuum, tikkus tihti 40 kraadi lähedal. Muidugi päris suureks pettumuseks osutus jahe vesi, ootasin tõeliselt mõnusalt sooja vett, kuid see vesi oli võib olla 20 kraadi umbes. Samas käisime Palermos, meil oli ka seal võimalik ujuda, ja seal oli tõeliselt soe vesi, täppselt selline mida olin oodanud. Liikudes Sitsiilias ringi autoga, tasub olla ettevaatlik, sest sealsed inimesed teevad täpselt nii kuidas soovivad, suunatuld seal ei kasutata pargitakse tee peale, ja üldiselt päris ohtlik sõiduviis on seal. Giardinis oli üldiselt väga sõbralik rahvas. Minu lemmik kohaks seal oli arbuusi söögikoht. koha peal sai süüa arbuusi, melonit ja igasugu puuvilju, eriti tore oli see mees kes teenindas, temaga siame küll juba päris hästi reisi lõpuks läbi. Kordagi ma seal eesti keelt ei kuulnud, kas keegi on seal sel aastal käinud? Naised, kes tahavad endale ilusaid italiaanosid saada, soovitan minna, sest meie oma miniseelikutega ja blondide juustega olime seal väga populaarsed.:) Mulle oli tagasi sõidul Cataniast Rooma päris huvitav vaade see, et lennukis, millega sõitsime olid kõik sttjuardessid mehed.. ja päris kenad mehed. Tahaks tagasi sinna, põgeneda Eesti ilma eest.

Hei, kaisin juunis ka seal. Vaga monus oli, turiste ka veel nii palju ei olnud. Enamuse ajast veetsime sellises vaikeses linnas nagu Trappeto, mis on vaga lahedal Palermole, Segestale, Ericele, Marsala .. Trappetos leidsin netist sellise laheda kodumajutuse - www.trappetodamare.com ja jaime lopuks vaga rahule, sai kohalikega suhelda ja vaga palju raha nad ka ei tahtnud. Ülisobralikud inimesed, tulin tagasi hoopis uue energiaga 8) . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

meile Sitsiila autoliiklus väga sobis. jah alguses vajas harjumist veidi - aga lõpuks oli see parem kui Eesti oma. :D

Endale ilusaid italjaanosid saada?

Kõlab nagu üleskutse meie naistele. Nii,et naised Sitsiiliasse meestejahile!

ps. Olen käinud Sitsiilias, soovitan kõigile. Seal on päris palju muudki teha.

Mis hinnaga on autorent ja kuidas seda oleks mõtekas korraldada (ette tellida või kohapeal)

Peugeot 207 kaheks päevaks Avisest maksis 136 Eurot. Kuna august on "high season", siis oli eriti väiksemate autode saadavusega keeruline. Pidime paar päeva ootama ja oma plaane auto saamise järgi sättima. Pakuti suuremat autot väiksema hinnaga, aga seda väga ei soovita, kuna kütusekulu on ikka suure auto oma ja kitsastel teedel on väiksema autoga oluliselt lihtsam. Bensiiniliiter maksis veidi alla 1,5 Eurot (aug. 2008)

Kui oled nõus minuga individuaalselt suhtlema kirjuta pipi.nella@hot.ee olen minemas ja huvituks mõnedest nüanssidest.