Hinnad Filipiinidel
8 kommentaari

https://minukulgetombeseadused.wordpress.com/2016/02/15/mis-siis-see-lobu-filipiinidel-maksab/

Äkki kellegile tuleb kasuks:) Et mis siis asjad kohapeal maksavad:)

Mnjaaa... Käisin seal täpselt 10 aastat tagasi ja siis läks meil 6-kesi väljas söömine, mis sisaldas ka pudeli kohalikku rummi, kambapeale ca 200 EEKi, ehk siis ca 13 EUR. Umbes samasuguse summa eest sai ka päev otsa golfi mängida (sisaldas ka oma isiklikku jooksupoissi).

Eks jah iga asi läheb kallimaks ja no ega ma tegelt arvanud, et euriga elan terve kuu

Huvitav, me olime just kuu aega Filipiinidel ja söögikohtades ei puutnud küll kordagi mingite maksudega kokku. Seda mäletan küll, et Boholil Tagbilarani sadamas pidime mingeid makse maksma kui Cebu citysse pileteid ostsime + see maalt lahkumise tasu Cebult Hong Kongi lennates.
Kui kedagi peaksid täpsemad hinnad huvitama, siis tõin oma blogis välja mõningad hinnad nii Cebu citys, Puerto Pincesas, El Nidos, Oslobis, Moalboalis kui ka Boholil + meie ööbimiskohtade hinnad jne. Siia neid kõiki kopeerima hakata oleks natuke liiast, aga vast on kellelegi abiks :) http://hulludreisil.tumblr.com/search/hinnadfilipiinidel

No siis olid meil ilmselt sellised söögikohad, kus koguaeg mingid taxid juures olid:) Aga sinu hinnad suht samad mis mul:))

Maalt lahkumise maksu enam ei ole Filipiinidel. See on pileti hinna sees alates veebruar 2015 ostetud piletitel.

Kas see lahkumistasu kehtib ainult airasia piletite puhul? Alles hiljuti oli teema, kus kurdeti, et lahkumistasu oli üllatuslikult siiski olemas (7500 kohalikku per inimene).

Istun ise hetkel manila international lennujaamas ja mingit maksu maksma ei pidanud. Domestic lendudel olen pidanud maksma aga mitte kõigil.

Meie maksime Boracaylt lahkudes , kui ka Palawanilt lahkudes. Hinnaks oli 200 . Manilast lendasime edasi Kuala Lumpurisse ja siis ei pidanud maksma.