trip-krainetrip-ukraine-dark
Horvaatia -- suvi 2008
2 kommentaari

Suvel puhkuse ajal Horvaatias tehtud pildid ja muljed said enam-vähem ära sorteeritud ning Internetti üles riputatud: http://alar.planet.ee/horvaatia/

Reisieelse kodutööna broneerisime lennukipiletid, broneerisime rendiauto ja otsisime Internetist välja mõned märksõnad-kohad, mida külastada ja vaadata võiks. Täpsema kava panime kokku kohapeal.

Kokkuvõttes -- väga lahe maa! Tasub igal juhul minna! Ja seetõttu oleks väga kahju kui edaspidi läheb äkki nii, et Estonian Air enam Dubrovnikusse ei lenda -- lennuk oli suvel nii minnes kui tulles pea-aegu viimase kohani täis ning Tallinnast väljuva otsereis on ikka äärmiselt mugav.

Sain enda oma ka eile valmis, aga ei viitsinud õhtul enam üles panna ja Alar jõudiski ette. Minu reis on küll 2006 aastast, aga panen selle juba avatud teema alla. See mu esimene blogi ja kõik ei kukkunud välja päris nii nagu oleksin tahtnud, aga eks ma õpin - mitu hilisemat reisi ootavad veel oma järge. Õigupoolest oli see lugu mul ikka varem juba valmis ja käis reisil seebikaga tehtud piltide juurde. Blogi tegemine mõlkus ammugi meeles, aga varem lihtsalt kuidagi ei jõudnud selle tegemiseni. Igatahes alustasin reisikirja üles panemist lõpust ja see annab võimaluse lugejatele ikka lehekülje ülaservast alustada. Käisime tütrega reisil Germalo bürooga ja panin kirja ka nende programmi, et asjast huvitujad saaksid ülevaate lubatu ja tegelikkuse kohta. August oli reisi ajaks ilmselgelt ebasobilik kuu, aga teistel kuudel Germalo oma reisi vähemalt tol aastal ei korraldanud. http://horvaatiaflora.blogspot.com/ NB! avastasin, et 8, 9 päeva saab lugeda vaid arhiivist klikates, miks need teiste päevade sabas nähtavad pole, ei saa aru. Algul justkui olid?

Tore lugeda nii sisukaid reisikirju.Ise käisime ka juuni alguses Horvaatias.Kahekesi oma bussiga.Käisime Krki saarel, kus olime 3 ööd ja Darmaatsias. Teejuhuks oli GPS ja arvutis euroopakaart. Toit ja magamine omal kaasas. Aga , et blogi kirjutada, oleks vaja olnud reisi ajal märkmeid teha. Väga tore oli, sest päikest ja ujumist oli omajagu.Buss pidas sõidule vastu. Isegi keelega saime kuidagi hakkama. Poleks usuknud, et on võimalik nii kaugele minna ja olla ja hakkama saada.Suve algus oli äge!