trip-krainetrip-ukraine-dark
Kota Kinabalu
2 kommentaari

Heihoo!

Nyyd siis Kota Kinabalus. Neil on siin pa"ris kiire internet, et lausa lust :)

Tahtnud neli reisiselli ta"na pa"eval laevaga Labuanile s6ita, et sealt siis homme edasi Bruneisse, aga tutkit! Piletid na"pus, tuli need sadama kassas rahaks tagasi teha, sest vihma ja tormi pa"rast tyhistati Labuanile s6idud. Aga hetkel juba lennukipiletid na"pus, Kota Kinabalu kesklinnas, uurime kohalikku o"o"elu ning katsetame hommikul siis Royal Brunei 6huliinidega.

Vahepeale ja"a"vad veel Turtle Island National Park, mis oli t6sine elamus - na"ha meetripikkust merikilpkonna rannal munemas ning va"ikseid kilpkonnapoegi vette lasta - nii nunnu! Lisaks veidi snorgeldamist ning muidu olesklemist Pulau Gaya'l (krt. meduusid ikka k6rvetavad sigavalusasti).

OK, peab Jaanuse ja Leino juurde tagasi minema kuulama kohalikku ba"ndi ning vaatama, et nad Carlsbergi Happy hour'it ei kuritarvitaks.

Egle ja Jyrgen

P.S. Siiakanti tasub juba toidu pa"rast tulla - iga pa"ev on t6sine avastus :)))

nende kõrvetuste vastu (olen ise kirjanduses lugenud) pidavat aitama mingid ammoniaakühendid: näit nuuskpiiritus või kui seda käepärast pole, siis ka enda uriin (Ra meeskond kasutas seda võtet)

Põlnd hullu. Tunniga läks sügelemine ise üle. Aga eks on olemas ka päris eluohtlikke isendeid. Õnneks nendega ei tutvunud.

Jyrka