Majesty Mirage Park Resort (Kemer)
14 kommentaari

Käisin Eelmisel nädalal perega Türgis Kemeris ja me olime 5 tärni hotellis Majesty Mirage Park kus kõik oli hinna sees.See ei olnud kõige odavam hotell aga ka mitte kõige kallim sest sellele oli sooduspakkumine.Võin Öelda et meie jäime väga rahule. Hotell ,Majesty Mirage Park,oli suhteliselt korralik ja ka teenendus oli hea, soovitan seda täiesti ka teistele (Eriti lastega peredele) Seal hotellis on ka Laste Miniklubi kuhu saad lapse viia Kella 10-12 ja 14-17ni siis kaks neidu tegelevad lapsega ja see kõik on tasuta.Meie oleme neile väga tänulikud sest kuigi seal nad oskavad Türgi,Vene;Inglise ja Saksa keelt siis nad said meie lapsega ikkagi hakkama ka ilma keeleta.Nad olid väga väga toredad! Hotell ,Majesty Mirage Park,oli suhteliselt korralik ja ka teenendus oli hea, soovitan seda täiesti ka teistele müüa(Eriti lastega peredele) MIs puutub muusse siis võin öelda et hotelli territoorium on puhas ja korralik, Tube koristati iga päev ,minibaari täideti ka iga päev ja see oli kogu hotellis viibimise aja tasuta Süüa ja Juua anti ka nõrkemiseni hommikust õhtuni ja iga õhtu oli ka Laste Disko (MU poisile meeldis se väga ) ja Peale Seda erinevad Show etendused.Viibisimegi suurema osa ajast hotelli territooriumil sest seal tegevust jätkus. Seal on muidugi Türgi värk et kui sulle tuba ei meeldi mis hotell annab siis on võimalik saada ,makstes 30 Dollarit, teine tuba. Meie ei vahetanud sest jäime enda toaga rahule ,vaade oli mägedele Üllatav oli ka see et kuigi seal oli palju venelasi siis nad meid eriti ei häirinud ja ma ei näinud ühtegi purjus inimest!(Kuigi alkohol oli ka tasuta) TEZ-touri teenendus oli ka väga hea ,vastas oli ka meil Eestikeelne esindaja ja ta oli väga tore(Aitähh) Ainukeseks miinuseks kogu reisil oli lend: 1 . Kui me jõudsime hommiku kell 4.15 lennujaama siis oli seal kohutav järjekord kuna Chek in käis ainult kahe laua taga(lend pidi väljuma 5.45 ,meie läbisime Chek in 5.40) . Kuigi olid lahti ka teised lauad (kus järjekorda ei olnud ) siis minu küsimuse peale et kas nemad ei saa sellele reisile registrerida vastati eitvalt (ET FLY-Lal on mingi oma süsteem),küll aga osutus registreerimine võimalikuks 15 minutit enne lennuki väljumist ,Lennuk väljus pool tundi hiljem õigest ajast 2.See Leedu lennukompanii on üldse suht kahtlane firma ,väidetavalt ei tulnud üks päev üldse lennukit Türki inimestele järgi,tuli päev hiljem! 3. Tagasi tulles tuli ka meile lennuk Kahe tunnise hilinemisega ,aga Antalyas on see jama et kui sa oled lennujaama sisenenud siis enam välja ei saa,ootamine oli piin eriti lapsega! Huvitav on see et kas tõesti ei saa Tallinnast teatada kohalikele TEZ_TOURSI esindajatele et lennuk ei ole Tallinnast välja tulnud ja hilineb, Sest selleks ajaks kui me lennujaama jõudsime oleks lennuk pidanud juba ammu Tallinnast startima. Kokkuvõttes ikkagi jäime reisiga väga rahule ja SUUR AITÄHH TEZ_TOURSILE ja Travel In-ile

Vabandage väga, ma ei tea kas mina olen mingi TOHMAN, aga TEZ Tour ei tee ju lende eraisikutele?! Helistasin ja öeldi et reise müüakse vaid edasimüüjatele. EHk siis kelle kaudu Te käisite Türgis?

EHk saab ka jagada infot, mis hinnakalssis reis oli?!

Ei, sa pole tohman- eraisikuitele Tez Tour ei müü aga tema reisid on ju ikka!Ostad aint mujalt! Oli ju kirjas, et nad Travel Ini kaudu käisid...

Eks see hiind mingi kümp oli kui lahekesi ja lapsega...Tegelikult on neil kõik hinnad kodukal väljas, sealt saab vaadata...

1.Reisikorraldaja oli Tez Tour aga Reisi ostsin TRAVEL IN -Ist,TEZ Toursi lehelt saab aga vaadata hotellide kirjeldust ja paketi hindu ning kui sealt midagi sobib siis võib läbi Reisibüroo seda tellida!

  1. Hind oli kolme peale kokku alla 20 000 eeki,Aga kohapeal olemiseks ei kulunud sentigi pakett oli kõik hinnas.Muidugi siis kulub raha kui sa Hotelli territooriumilt väljusid ja kui sa tahad minna kuskile ekskursioonile.

tezi lehel ju kõik edasimüüad ilusasti välja toodud. Krt kas inimesed ei oska lugeda??? http://www.teztour.ee/?p=38&city=Tallinn

Lugeda oskan :D aga mõtlesin et on inimesi kes said siiski otse Tez Tourilt pakkumise, mitte läbiedasimüüja. Vot nii!

Võib-olla veidi noriv küsimus, kuid mulle ei andnud rahu. Milleks sõita Türki, kui sisuliselt kogu aja veetsite hotelli territooriumil? Eestis on olemas ka väga vinged SPA-hotellid, kus saaks sama raha eest sama asja.

Kummaline suhtumine- miks minna? Inimestel on erinevad soovid ja põhjused! Hetkel nt olen isegi aasta otsa töötamisest nii kustunud et ei soovi muud, kui ersootilise maa päikest, õhku, superteenindust ette-taha lukshotellis eemal Eestimaa banaanivabariigist ja väiklusest.

See juba ammu äraproovitud asi, ert siseturism on samas hinnaklassis kui mitte kallimgi!

Einoh seda ma räägingi, et Eestimaal sama asi - SPA/lukshotellides on väga hea teenindus ning kõik päevad suudetakse tegevusega ära sisustada. Olen ise järgi proovinud. Ok, päike võib tõesti olla asi, mida meil on vähe, kuid suvel on sedagi hea õnne korral piisavalt. Eksootiline maa on selles mõttes väga suhteline mõiste, kui sa veedad kogu puhkuse hotelli territooriumil ja ainuke pilk maale on bussiaknast teel lennujaama(st). Sellised lukshotellid on igalpool ühesugused ja riik ei mängi mingit rolli. Aga ok, saan aru, et peamine põhjus on see, et reisija ei ole oma tööga rahul ja tahab lihtsalt kodust eemale saada. See on täiesti arusaadav põhjus ja rohkem mul küsimusi pole.

Mõistan seda, et inimene tahab oma igapäevasest keskkonnast välja saada, kuid ei saa aru milles seisnes konkreetse reisi sisu. Kas see oli puhtalt hotellireisi ( st. spareis)?

Kes käinud Türgis ja peatunud just selles hotellis, palun jagage infot!

On keegi sellises käinud? Ise plaanin minna, aga selle kohta kommenaare?

Majesti Mirage Resort

Minek siis 19.04, kaasas kaks teismelist tydrukut. Kas on värskemaid kogemusi sellest hotellist? Kõik info teretulnud.Tänud ette!

Mina kommentaare ei saanud, aga teistele julgen nyyd soovitada!!minge ja ei kahetse :)mönus ja ilus..