Our lövli nest in Malta

Kui lennuki pealt tulin siis tundsin nagu oleksin sitas saunas, nii niiske õhk on siin. Ma olen nüüd 15 päeva siin olnud ja hakkan sellega tasakesi ära harjuma juba, airconditioner ei pea isegi koguaeg enam peal olema. Olen Maltal varemgi käinud, viimane kord aprilli lõpus ehk siis paar puud tagasi. Tookord tulin nagu loll põhjamaalane, suhtumisega, et ah mis see päike mulle ikka teeb. Tulemuseks oli elu kõige hullem päikesepõletus, kuumavillid jne. Nüüd siis tulin plaaniga kauemaks siia peatuma jääda ja päevitamisega võtan väga rahulikult. Elan koos oma boyfriendiga Gzira alguses, The strand on kiviga visata. Meil on imearmas pesa siin, hästi hubane ja kodune. Pajataksin siis natuke oma kümnepäevasest puhkusest aprillis. Peatusin Sliemas ühe pubi mille nimi on Times Square, vahetus läheduses. Merevesi oli sel hetkel päris külm 16-18 kraadi umbes, aga ujumas ja snorgeldamas käisime ikka. Käisime ka kahekordse turistibussiga saare lõunatuuril, see maksis umbes 16euri, umbes 20 peatuspunkti oli sellel teekonnal ja maha v6isid hüpata kus iganes tahtsid ja sama piletiga järgmise bussipeale minna. Päris hea ülevaate sai saare lõunaosast selle tuuriga.

Peod: Pacevillest ei saa muidugi üle ega ümber, aprillis oli isegi olei seal,kui praegu ei ole üldse mõtet sinnakanti samme seada, liiga palju rahvast. Pubid: Simon`s Sliemas, omanik on seda kohta pidanud 26 aastat juba, väga soe õhkkond, lauajalgpall, piljard, hea muusika. Exiles: Ranna ääres Sliemas, päeval saab päevitustoole rentida 4 euri tk päev otsa.

Ujumine: Look up for the jellyfish. Ostsin apteegist spetsiaalse päevituskreemi mis peaks kaitsema nende nõelamise vastu ja siis mingi spray puhuks kui nad on juba nõelanud.