Raamat Austraalia-Down Under

Hei seiklejahingega rändurid, kes te – nagu sajad teisedki – mõlgutate mõtteid Austraaliast! Või siis hoopis meenutate nostalgiaga oma pöörast Aussie-aega!

Raamatupoodides on nüüd olemas päris meiekeelne ja meiemeelne Austraalia raamat "Austraalia - Down Under" , mis ühendab endas reisipäeviku, reisijuhi ja fotoalbumi! Pajatused oleme valmis genereerinud avameelselt ja läbi huumoriprisma. Milleks läbi lillede, kui saab ka otse? Lisaks aastase seikluse eredamatele hetkedele leiab raamatust ka kasulikke reisinõuandeid iga Austraaliasse rändaja pagasisse. Lisakilosid need nõuandeid ei tekita ja konti ei murra!

Reisipäevikuna on see raamat kõigile, kelle teed meiega Austraalias ristusid ja kes selle raamatu lehekülgedel tegelastena üles astuvad. Meie ühine Aussie-kogemus on nüüd jäädvustatud sõnas ja pildis ning reserveerib endale juba ette koha teie raamaturiiulil. Ja kõigile teistele, kes peavad lugu ühe avastuse käigus kuhjunud huvitavatest ja koomilistest pajatustest.

Reisijuhina on see raamat kõigile potentsiaalsetele reisihuvilistele noortele ja tulevastele Working Holiday Maker’itele, abiks uute Austraalia-lugude realiseerimisel. Just Sinu lugu võib siit alguse saada! Kui peas keerleb miljon küsimust, millele sooviks enne reisi (ja ka selle ajal) vastust ... Millest alustada? Mis edasi? ... siis ehk siit leiate need. No worries!

Pildi(ja kaardi)albumina on raamat mõeldud kõigile, kes peavad lugu kaunitest reisifotodest ja maailmakuulsatest paikadest läbi reisija silmade. Laske oma silmadel puhata!

Tegelikult on see raamat kõigi reisihuviliste raamaturiiulile!
Toredaid (taas)avastusi raamatulehekülgedel!

Ann ja Kairi

www.pegasus.ee
www.austraalia-downunder.blogspot.com

Raamatu esitlus toimub kolmapäeval, 1. oktoobril kl 16 Viru Keskuse Rahva Raamatus. Kaasa võib võtta sõbra või kaks või kolm. Kõik on oodatud! Raamatuid jagub vaid esimesele 1000 välejalgsele!

Maailm on nagu raamat ja need, kes ei reisi, loevad sellest vaid lehekülje!