Rebaseonu on taas teel
11 kommentaari

[[img 43097]]Meid kõiki oma Aafrika-reisiga põnevuses hoidnud Rebaseonu (ja varem India ja Kuuba ja Kaugu-Aasia ja kesteabkusveel käinud) on taas uuel retkel, seekord sihiks Kesk-Aasia: www.rebaseonu.net/go/mototrip ja reisuvahendiks Helga asemel mootorratas. Taas leiame reisikirjast hulgaliselt kohalike söögiharulduste, valuuta ja poisipõnnide pilte ning lisaks loomulikult hingematvaid loodusvaateid.

Tänud MjaMile märkamise eest!

Hei rebaseonu, kui allapoole edasi liigud ja tekib idee Nepaalist läbi hüpata, siis lähme joome kohvi :P

ei koorma ülearusega ja ütleb palju. Jõudu Sulle Rebaseonu :)

Nepaal on m6ttes m6lkunud aga India oma miljardiga ei t6mba eriti. :) Aga sa oled selleks ajaks juba kodus tagasi?

öelda...jube mõnus lugemine ja pildi vaatamine oli. Respect Rebaseonu !

veetsin ka tunnikese lugedes teksti ja vaadates pilte.. väga lahe :)

Väga mõnus elamus - nagu loeks GEO ajakirja, aga veel parem! Edu ja jõudu!

On kellegil teada kui pikk seekordne reis tuleb? Arvatavasti järgiseks Usbekistan, Türkmenistan ja Iraan...? *Kui Iraani lõpuks jõuad rebaseonu, siis käi kindlasti Türkmenistani piiri lähedal asuvas Mashhadi linnas ööpimeduses Imam Reza haual ära. Annab hea ülevaate usu tugevusest inimestes. Minu Iraani reisil oli see tipphetk...

Elasin suure põnevuse ja õhinaga Rebaseonu Aafrika-tripile kaasa ja käisin pidevalt igal õhtul blogi piilumas, et ehk on jälle midagi uut lisandunud. Asun nüüdki kohe Su teekonda jälgima. :) Au ja respect Sulle, Rebaseonu! Kogun endas julgust, pealehakkamist, finantse, aega jm miljonit asja, mille alati endale ettekäändeks toon, et ma veel senini midagi taolist ette võtnud pole. Aga hammas on verel juba pikki aastaid ning ükskord lähen ma liikvele raudselt.

pole miski pärast Kesk-Aasiat toiduturismi jaoks heaks kandiks pidanud..aga rebaseonu pildid tõestavad vastupidist..pidin poole vaatamise peal käima poest arbuusi ostmas..ja hakkan vist nüüd mingit suppi keetma.. väga inspireerivad pildid ja kirjeldused igatahes (ja loomulikult mitte vaid toidu poolest!)