Sõitsime Tunisesse, et teha ära tegemata käigud. Nüüd tuleb süüa varasemaid sõnu. Rong saabus nii täpselt, et jäime maha. Otsustasime siiski minna - pikamaataksoga. Hind oli tiba kallim, aga sõit lõbus. Vahepeal hoiatas taksoonu teisi autojuhte politsei eest. Zhest meenutas mulle rõnga keerutamist ümber sõrme, Tomile vilkurit.

Tunises tahtsime külastada turgu, kus müüakse kuivatatud sisalikke jms. , aga turg osutus jamaks. Nüüd olime omadega mingis pärapõrgus ja polekski siit vist kahe abivalmis araabi abita pääsenud.

Taksoga sõitsime Bardot muuseumisse. Juhionu rääkis, et nende kunn (=president) on tõesti hea. Et täna on 39 C ja et 20-25 C on tuneeslastele külm ja et Eesti 10 C on suisa lubamatu. Lisaks soovitas ta vaatamiseks ilusaid kohti. Sõit maksis meile 8 D ja nagu hiljem selgus, oleks metrooga saanud täpselt 10 x odavamalt. Muuseum ise on kindlasti vaatamist väärt.

15.30 rongiga Hammameti tagasi ja ujuma. Laineid ei olnud, aga päikeseloojangul oli ikka päris kihvt ujuda. Õhtu veetsime nagu ikka kesklinnas koogi, värske apelsinimahla ja jäätisega.