Reisikiri: 50-pealine kari 4 päeva Venemaal
7 kommentaari

Anni käis Venemaal kultuurireisil - http://venemaareisikiri2008.blogspot.com/
.
Reis toimus 11. -14. septembril 2008. a, marsruudil Tallinn-Petseri-Pihkva-S.Novgorod-Kroonlinn-Koporje-Jaanilinn-Tallinn.
Reisiseltskonnaks oli 48 vähemal või suuremal määral arhitektuurihuvilist, 2 bussijuhti, 2 reisisaatjat (kellest ühe roll jäi minimaalseks ja seetõttu pisut arusaamatuks) ja ühe reisjuhi elukaaslane. Seltskond oli kirev ning juba esimeste tundidega sai järjekordselt kinnitust, et demokraatia ei ole parim võimalik valitsemisviis enam kui kahe inimese ohjamiseks. Valgustatud monarhia oleks marjaks ära kulunud küll!

Tundub, et reisikirjast on valmis ainult esimene päev? Või siis ei oska ma ülejäänud päevi avada? Aga tahaks küll :)

Jap. Anni täiendab seda iga päev. Siis ei ole korraga liiga pikalt lugeda :D saab hommikuse kohvi või õhtuse tee kõrvale mõnusalt lugemist. Panimegi just 2.päeva kohta Pihkvast jutu üles.

enne muneb ja siis kireb. Anni ja Indrekuga on vastupidi:(

Kanad muidugi kirevad kogu aeg, eriti koidikul? :D

Seoses Petseriga tuleb selgelt silma ette pilt enda mõne aasta tagusest käigust sinna.Räämas peatänava äärde oli pandud 4 kasti lilli,üle tänava lehvis loosung - BUDET PRAZDNIK POKA žIVA ROSSIA -.Kloostri aed oli imeilus.

Kellele meeldib tütar, kellele ämm.
Kellele meeldib teksti ühe hingetõmbega läbi ammustada, kellel seda jupp haaval lugeda.
On näiteks kindlaks tehtud, et podcasti (http://en.wikipedia.org/wiki/Podcast) pikkus ei tohi olla üle 2-3min, siis inimese huvi raugeb. Sama kehtib ka tekstide puhul, mida internetist lugeda saab. Lehekülgedepikkused lood ei paku eriti paljudele pinget.
.
Vabandame väga, et eelpool kirjutanute soove ei täida, kuid kõigi inimeste soovidega arvestamine ei ole lihtsalt võimalik - neid on liiga palju selleks.
.
Siinkohal meenubki Bill Cosby öeldu: Ma ei tea, mis on edu valeb, kuid ma tean, et edu ei tule siis kui soovitakse kõigile meeldida.
.
Ilusat kirevat sügist ja head lugemist (kahe koha jutud said taas üles pandud).

.. enne kui nad ära kaovad :D

PM: Venemaal varastati kirik
http://www.elu24.ee/?id=48259