Hommik algas taas Viva ja hommikusöögiga.
Täna on plaanis sõita 8.54 rongiga Tunisesse. Sõiduplaanis oleva väljumisaja puhul võib kindel olla , et sel ajal ei ole rongidest midagi kuulda. U. 0,5 h pärast kostub käänaku tagant pasundamist ja rong sõidab ette. Hilinemine on nii normaalne, et keegi ei tee sellest numbritki. Kavalam on sõita otse rongidega, muidu lisanduvad ka korrespondeeruvate rongide hilinemised.

Tunises sattusime kõigepealt turule, kus müüdi kõike söödavat. Kõik müüaonud karjusid võidu ja kohati tahtis hais tappa. Meie saime oma õunad-pirnid-saiad kätte ja lasime jalga.

Oli tekkinud hea idee minna Carthagosse, 15 km. sõidu järel sattusime tõeliselt ilusasse linna. Tundus olevat mdg. eliitlinnataolist palmiridade ja ilusate villadega. Ostsime kohalikele vaatamisväärsustele 5,2 D pileti. Kõike ühe päevaga näha ei õnnestunud. Mõjuvaimad olid kartaagolaste saunad. Sealsamas ka Tuneesia presidendi maja, mida ei tohtinud pildistada ja mida valvasid rohelised mehikesed. Pilt sai loomulikult ikkagi tehtud. Hiljem üks taksoonu teadis rääkida, kuidas keegi olla pildistanud ja siis trellide taga oma holiday'd edasi veetnud.

Kartaagos pakkus üks kohalik meile ka Vana-Rooma ja Kartaago münte 4 D eest. Olid tõeliselt kihvtid, aga jätsime järgmistele.