Traintrip läbi Itaalia
3 kommentaari

Postitan siis siia ka oma väikese seikluse kirjelduse. Õigemini on see küll veel veidi poolik, kuna reisi ajal kirjutasin n.ö reisipäevikut paberile ja nüüd jõudumööda panen seda netti üles, et ka teistel oleks huvitav/tore lugeda. Ehk siis hetkel ilmub iga paari päeva tagant uusi postitusi juurde. Pilte kahjuks väga palju üles ei pannud, ent mõned siiski :)

Reisi jooksul sai läbi käidud - Sardiinia (Olbia, Canningione, Catania), Sitsiilia (Trapani, Palermo, Cefalu, Catania, Taormina ja veel mõned kohad) ja siis Itaalia (Salerno, Bucine, Firence, Sienna, Veneetsia) + siis kümneid rongijaamu kust lihtsalt läbisõitu tegime, kuna olime rongireisil. Suurimad neist siis Rooma ja Napoli.

Aadress: http://bankforfun.blogspot.com/

Meil oli tore :), loodan, et Teil lugeda on samamoodi!

Portreefotod on väga head.

Väga vahva reis, endal mõlgub peas äärmiselt sarnane ettevõtmine, ainult plaani algpunktiks Palermo ning lõpeks sarnaselt Veneetsias. kui küsida tohib, siis palju Teil ajaliselt ning rahaliselt umbes sellise tripi peale kulus?

Ma isegi ei mäleta, et kui palju täpselt... Põhimõtteliset saime odavad lennukipiletid (ca 3000), siis veel rongipiletid olid päris kallid ja ülejäänu oli peamiselt söök ja jook. Vahetevahel ka pidi ise ööbimise kinni maksma. Ma pakun, et kui coachsurfida ja kokkuhoidlikult elada, siis peaks inimese kohta ca 10 000 EEK 3 nädalat enamvähem ära elama.