trip-krainetrip-ukraine-dark
Vabatahtlikuna Nepaalis - reisipäevik
5 kommentaari

http://nepaal2008.blogspot.com alles alustasin, kuid loodan ka edaspidi pidada, võib-olla väikeste hilinemistega tulenevalt sellest kuidas ma tulevikus üldse netile ligi pääsen, kuid äkki keegi leiab midagi kasulikku :)

Mis siis Aafrika reisil juhtus, et avalikkuse eest see reisikiri varjul? ;)

See ei ole valmis veel, aga ma yritan ta ymber kirjutada oma reisip2evikust.. kunagi.. :)

vägaväga lahe blogi :) Kui kunagi võimalus, lähen isa ka nii Nepaali.

lugesin osa postitusi ühe laksuga läbi, teine osa peab veel natuke ootama (ei jaksanud korraga =P). superluks! ja vinged fotod! ja jutt on jube hea, huvitav ja värki. ja ei oska vist enam ülivõrdes omadussõnu juurde panna, igatahes väga-väga lahe. aitäh jagamast!

Kõigepealt aitäh positiivse tagaside eest! :)

Tegelikult ma tahtsin juurde lisada, et kui keegi on lähiajal või ka hiljem tulemas Nepaali, ja tahaks midagi head teha, siis hetkel töötan lastekodus, kus oleks hädasti vaja igasugu asju alates mänguasjadest, raamatutest kuni riieteni välja. Lisaks sellele on päev lastega veeta tore kogemus. Ise olen Nepaalis augusti lõpuni ja saan kaasa tulla, kui keegi tuleb hiljem ja tahaks lastekodu külastada, saan anda kontakti.

Teiseks, kui keegi viibib Nepaalis vahemikus 10. - 20. august, siis otsin kaaslasi trekkimiseks Langtangi rahvuspargis (kuskil 7-8 päeva vast).

haaletaja(ät)gmail.com