Wisconsin
1 kommentaar

Wisconsinisse jõudsime kohaliku tähtsusega teed pidi, nii et osariigi silti ei olnudki, John tahtis käia oma sünnikohas, see oli pisike Rhinelandi linnake. Tal on seal praegugi krunt linnast väljas ja ta tahtis selle üle vaadata. Seal pidime siis ka esimest korda linade vahel ööbima aga kõik hotellid olid täis. Ühes hotellis öeldi kohe ära ka, et pole mõtet otsidagi, kõik on täis. Selgus, et on lehtede langemise aeg ja siis inimesed tulevad suurtest linnadest lihtsalt nädalalõpuks vaatama, kuidas lehed puu pealt alla kukuvad.

Üldiselt tundus Wisconsin oma looduse poolest Eestile kõige sarnasem. Enne olid kõrbed ja mäed, Oregonis olid ka ürgmetsad ja mitmeid kümneid liike erinevaid puid. Sõitsime siis tuldud teed paarkümmend miili tagasi, kuni saime ühte motelli. $16 inimese pealt, kahene tuba, dushi, värviteleka ja konditsioneeriga mingi õrn putukatõrje hais ehk oli toas, minu meelest oli täitsa tip top.

John ütles küll järgmisel päeval, et see oli "dirty place" ja et niisuguses pole mõtet olla, aga kõik need teeäärsed ööbimispaigad lihtsalt peavad vastuvõetavad olema, muidu nad ei elaks ära. Hommikul vaatasime Johni krundi üle vanasti oli seal ka mingi osmik olnud, aga kuna keegi seal ei elanud, olid hipid või muidu hulgused seal peatunud ja politsei oli osmiku maatasa teinud.

wisconsin on omaette lahe koht ,olen seal aastakese elanud ,sellises kohas ,nagu green bay,igati meeldiv malestus...