Viimased kommentaarid

Nelisada nelikümmend neli hani. Kui sul reisihuvi on siis sõida. Muidu oledki hani ilma numbriteta.

Pole seal väga keerulist miskit. Istu rooli ja hakka minema. 1000+ km jõuab kiirteel ikka läbida. Väsitab jah, aga edasi saab ka ikka.

Mine sinnakuhu sind kisub. Teised ei oska seda vist küll soovitada. Ega siis kohas pole asi ju?

Ma pakuks, et tee oma trip ära nii nagu sul aega ja raha on. Kui meeldib ja jääb puudu, siis mine teine kord veel. Siis juba oskad arvestada.

Tallinnast München'isse ja sealt TAP'iga Lissaboni.

Mul tekkis samalaadne küsimus. Et kas pärast südaööd tohib saksamaal hamba proteesidega roolis olla? Ja kui tohib, siis millisel kiirusel?

Merilee !

Ega sa ei saa nagunii sellist autot nagu netis bronnid. Antakse, mis parasjagu olemas on. Tallinnas on ju enamus tuntud rendifirmasid olemas. Helista või mine kohale ja saada teada, mis ja kuidas. Ja kui netist bronnid, ei juhtu ka midagi erilist. Auto saad ikka.

Võtsime Avis'est jaanipäeva paiku. 240€ 2 nädalat. Lissaboni lennujaamast. Olime Lagoses. Midagi juurde ei küsitud, krediitkaardilt ei broneeritud. Anti Audi A3 avant. Mootor olematu, aga selle eest täitsa uus. 600km sõitnud. Ega väga ei kahetsenud. Pärast läks krediitkaardilt Via Verde maha. Oli vist ca 190€. Aga kuna N125 peal oli väga palju remonti, siis sõitsime kiirteel. Kõige pikem järjekord meie sealoleku ajal oli Hertz'is. Aga jah - Avis'es läks ka ca 1,5h enne ku auto kätte saime. Suvine aeg ja suht külastatav linn. Aga kõik oli tipp-topp. Ei nurise Avis'e üle.

Hämmastav, mida kõike küll ei küsita. Endal siis ilmselt pole mingeid soove ega tahtmisi. .... öelge meile ja me paneme tuli tagant väljas minama ? No see ei ole ikka päris normaalne.

Jah. On kindlasti erinevaid variante. Ise eelistaksin pärast Berliini A9 kasuks. Kindlasti on vahepeal tee remonte, aga suure osa ajast saab sõita päris päris kiiresti. Vahepeal isegi ei ole piiranguid. Need 500km+ saavad suht nobedalt tehtud.

Oleme Alhambras käinud 3x. Üks kord juulis ja 2 korda augustis. Ei olnud mingeid erilisi probleeme piletitega ega sisse saamisega. Võibolla oli juhus, aga mingit jama ei toimunud.

Tänud Norsu, et ei solvunud. Käsipagasi reeglid ei ole tõesti üle mõistuse. Kui on tahtmist enam asju kaasa sõidutada, siis võiks selleks ka maksevalmis olla. Ise ju valid, mida kaasa tassid.

No vot Norsu. Eksisin jah ja vabandan. Aga endiselt olen seda meelt, et õiges mõõdus ja kaalus asja annab korraldada. Ja + Raivole. Kui ikka tasuta saab, siis on saadud.

On siis keeruline mõõdus ja kaalus kohver timmida? Miks peab midagi hirmkavalat hakkama leiutama. 20kg on lubatud ju.

Parkimiskoha otsimise-tiirutamise peale ikka leiab. Isegi kui see päris Monacos sees ei ole. Vahel on vedamist ka. Aga seal väga pikalt olemise mõte ei ole vist tõesti väga mõistlik. Seda ei ole mitmeks päevaks. Pigem siis rohkem selle episoodi rannikult. Parkimisega on seal igal pool keeruline. Nizzas ka. Kuigi on suhteliselt suur linn. Samas kui parkimiskoha saate, kannatab palju jalgsi kõndida. Nizza promenaad on päris pikk, aga mitte igav. Saab ka linna sisse põigata. Rongiga saab linnu vahetada. Monacost võib Monte-Carlosse jalutada. Paar Heinekeni ja oledki kohal.
Kui on palju aega võib õhtul Nizzast laevale minna ja olla hommikul Corsikal. On huvitav.
Oleneb sellest, kaua Te sealkandis kavatsete pusida.
Kütusekulu sõltub ju ikka autost oluliselt.

Kas Sa netist tõesti midagi ei leia, mis Sulle huvi pakuks ? Ja kui ei leia, siis miks sinna sõita ?

Rahakott ja krediitkaart taskusse ja rooli. Kõige normaalsem. Ja minek sealt linnadest läbi, mis meeldiksid. Ei ole vaja mingit hüpotenuusi arvutada.

Väga hea plaan. Ja ei ole vaja kiirteid karta. Tasulised küll, aga edasi saab ka päris hästi. Colosseumi ja Pompei piletid suht kohapeal ostetavad. Pole vaja netist bronnida. Kui tõsine plaan saapale tiir peale teha, siis jätke aega Calabria ja alumise otsa jaoks. Seal on ehtsam asi. Riminist soovitaks hooga mööda sõita. Aega Teil väga palju ei ole. Nii et tuleb valikuid teha. Tegin sellise ringi ühel aastal koos Sitsiiliaga. Kuu läheb toimetamiseks ära kui linnades ka kolada.

No palun vabandust hea küsija! Kui selline teema on probleemiks, siis parem jää koju.

Eelnevale lisaks. Öömaja leia endale ikka oma rahakoti järgi. Kõik võimalused on München'is olemas.

Pakuks mõned lisad veel :

http://www.starnberg24.de/

https://www.kz-gedenkstaette-dachau.de/

http://www.tourismus-schleissheim.de/

http://www.schloss-dachau.com/

http://www.schloss-nymphenburg.de/index.htm

http://www.gipfelseiten.de/gipfel.php?gipfel=wank

http://www.bmw-welt.com/de/

http://www.hofbraeuhaus.de/de/index_de.html

Sellised asjad tulid pähe. Te pole ju üldse teinud juttu sellest, mis Teid huvitab. Väikelinnad on enamuses nauditavad ja kannatab istuda, törts õlut võtta. Samas on München niipalju suur linn küll, et seal leiab 4-ks päevaks piisavalt tegevust. Austriasse pole ilmselt küll põhjendatud kimada. Aga võib muidugi kui on Münchenis igav. See 4 päeva on ikka väga lühike aeg.
Kui on plaan Neuschwanstein'i ja Hohenschwangau losse külastada, siis leiab mõlemad Hohenschwangau'st. Nett viitab küll Füssen'ile, aga need ei ole päris seal.

Girona lennujaamas oli 2 kuud tagasi Europcar, Avis, Goldcar, Atesa, Budget ja mulle paar tundmatut nime isegi veel. Hertz'i polnud seal tõesti vist juba eelmisel aastal. Samas väike soovitus - ära alahinda Sulle tundmatu rendileandja nime. Ei ole päris nii, et Europcar, Hertz ja Avis on kindlapeale minek. Viimaste rentimiste alusel julgen väita, et nt Goldcar ja Budget on väga normaalsed asjad. Aga kui on soov nö kuulsast firmast rentida, siis nende esindused on Tallinnas olemas. Mine kohale ja aja asju.

Jah. See variant on juba aastaid olemas. Aga arvestama peaks sellega, et see on töömeeste laev. Veokijuhid enamuses. Mingit tilu-lilu nagu Tallinki reisilaevadel ei toimu. Tasane kulgemine paari teleka ja mitte kõige parema köögiga. Aga jah - kohale jõuab küll. Kui ei viitsi läbi Poola ratastel minna, siis on kindlasti abiks.

Nii kaugele sellise kohutava summa eest kindlasti minna ei tasu. Targem on kodus istuda ja telekat klõpsida. Kusjuures aeg ja raha jäävad alles.