Viimased kommentaarid

24.02 tähistab vähemalt 4 inimest Koh Phanganil (haad yao)

Koh Lipel oli väga okei (puhas ja mõistliku hinnaga) majutus The Reef https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1024140-d1739558-Reviews-The_Reef_Hotel-Ko_Lipe_Satun_Province.html
Pole küll rannas, aga Lipel on kõik lähedal :)

Selle aasta veebruaris Sihanoukville-Ho chi Minh, lahkus enam vähem õigeaegselt ning ei jäänud küll millegi eriti halva poolest meelde, tavaline Aasia lennufirma.

Kaasas oli niipalju dollareid kui viisa jaoks lennujaamas vaja läks ning väike stardiraha dongides, et tasuda nt takso eest ning ülejäänu juba võtsime töö käigus atm-st. (120 euro eest donge võttes oli teenustasu umbes 4 eurot)

5 päeva tagasi sisesin läbi saigoni lennujaama vietnami, eelnevalt telliud netist approval letter mitmekordseks sisenemiseks. Seda paluti näha ka tlna lennujaamas, moskvas (miskaudu tulime) enam mitte. Passi, kinnituskirja passipildiga ja tädetud ankeedi annad landing visa luugis ära ning jääd ootama kuniks su nime hüütakse, mingit loogikat sellel järjekorral ple, meil õnneks võttis ca pool tundi aega. Nime kuuled, sibad maksmise luugi juurde, tasud ja saad passi ning kogu lugu.

2016 jaanuaris Langkawi-Lipe-Langkawi. Viisat ette ei teinud, läksime Langkawi Telaga sadamast (http://telaga-terminal.com/langkawi-lipe-return-trip.html), seal korjatakse passid ära, tagasi saad Lipel juba koos viisaga ja hiljem tagasi minnes sama skeem. Praamipileti ostsime enne samalt saidilt netist ära. Nii palju ka infot, et Lipel puudub kai, longtailid tulevad praamile vastu.

Vaatan just Tln-Ho Chi Minh pileteid jaanuariks ja Aeroflotiga on väga kena hind momondos (470,-). Aga mingi ebaratsionaalne tõrge on selle lennufirma suhtes, ei tea miks. Eelnev jutt siin täitsa viisakas, aga lükake veel natuke ümber seda minu tõrget, kes viimasel ajal aeroflotiga on rännanud, eriti, kes sama otsa lennanud?

Veebruaris sai ööbitud Langawil Pantai Cenangil odava otsa hotellis Huda Inn http://www.agoda.com/huda-inn/hotel/langkawi-my.html. Kui palju raha raisata ei soovi ja ühtlasti ka hotellis vaid magamas käia, siis kärab küll. Mingit liigset luksust seal pole, aga oli enam-vähem puhas, voodiputukaid ei paistnud. Randa 5 min jalutamist.

Kas see viimane väide, et buss ootab Gironas alati viimase lennu ära, vastab kindlasti tõele? Lend nimelt jõuab alles 23.55 ja viimane buss peaks samas lahkuma 23.45. On kellelegi lähiminevikust kogemusi, kas kindlasti asi toimib?

**
sellele küsimusele ei peagi vastama, sest poolblondiinina ei märganud ma, et ka uuel kuupäeval läheb veel buss kell 00.15 :)

http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g189180-d5482418-Reviews-Taberna_do_Barqueiro-Porto_Porto_District_Northern_Portugal.html
Väga äge käre tädi toimetab seal, menüüd pole, portsud on jõulised, hinnad soodsad ja paistis, et ka kohalikud käivad tädi juures söömas.
Peenem ja kallim (ilmselt ka mitte väga kohalikele), aga samas väga hea portvein valikuga ja maitsvate tapastega jäi meelde Wine Box- http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g189180-d6782625-Reviews-The_Wine_Box_Vinhos_Tapas-Porto_Porto_District_Northern_Portugal.html
Üldiselt on nagu ikka- kui hoida eemale lamineeritud viies erinevas keeles oleva menüüga kohtadest, võib täitsa hästi näkata.