floraalba

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Liiz17.

Kas sulle Inbanki poolt ka selline kinnitus on saadetud. Kas Cherry juttu saab uskuda.

Minule vastati ka hetkel nii.

hetkel suhtlesime TKA-ga ning saime info et saame tühistada leping ilma trahvita. Palun edastage meile voucherinumbrid ning järelmaksuleping.

Heade soovidega,

Cherry.ee meeskond

Ma ei tea kas seda uskuda ja helistasin tarbijakaitsesse, seal oldi natukene üllatunud ja paluti see kiri kopeerida ja pangale saata koos järelepärimisega.Seda ma ka tegin aga pank võib vastata kahe tööpäeva jooksul.

Tarbijakaitse ju väitis, et neil on plaanis esitada kuriteo teade, kuna tarbijaid on eksitatud.

Mulle tundub veel, et kui ma ise taganen,siis olen nende pettustega nõus. Mingi trahv justkui mina oleksin kedagi petnud.

Tänan lohutamast sursu. Inbankile maksmisest niipalju, et ma ei maksa enne kui tuleb mingi selgus. Kui esitatakse kuriteoteade ja süüdistus kelmusele, siis peaks ju maksed sellel ajal peatatud olema. Ma pole mingit raha oma arvele saanud ja seda edasi maksnud. Ma pole mingit laenu näinudki oma silmaga. Miks peaksin maksma raha mille eest midagi vastu ei saa.Ma ei saa aru ka Cherry pakkumisest taganeda ja maksta trahvi. Kui ma taganen ja maksan trahvi, siis kellele see raha reaalselt läheb. Kas Inbankile.

Vastus Liiz17 Helistasin ühte reisikindlustusega tegalavasse firmasse ja mulle vastati, et tuleb ära oodata tarbijakaitse vastus kas reisid toimuvad või mitte. Kui praegu sõlmida reisikindlustus ja selgub, et reis ei toimu, siis reisikindlustus muutub kehtetuks. Kui aga reis toimub ja alles sügisel siis on tänasest aega veel kindlustuslepingut sõlmida kuu aega. Minul on soetatud kaks voucherit ja tütrel ka kaks, lisaks veel sõbrad.

Tegin ka siia konto. et uurida kas kellelgi on veel järelmaksuga soetatud Cherry reis Küprosele. Enda reis pidi toimuma 7.10.2016 kuni 14.10.2016. Voucher maksis 1 euro ja järelmaksu peab nüüd maksma hakkama Inbank nimelisele pangale. Eriti totter oleks nüüd maksma hakata kui kahtlen kas reisile üldse saan. Cherryga olen pidevalt ühenduses ja täna küsisid nad meilitsi kas soovin reisi tühistada ja trahvi maksta. Tarbijakaitse nõuande telefonilt ütles neiu, et ma ei pea maksma hakkama reisi ärajäämise korral vaid minu eest makstakse see pangale ära. Arusaamatuks jäi kes maksab. Pank väidab, et on minu eest tasunud ja olen pangale võlgu. Tõeliselt kahetsen, et tegin sellise vea. Aga mis see tagantjärgi tarkus ikka loeb. Muidu olen alati olnud üsna kahtlustav, korraks oli tunne, et kuidas saab nii soodne reis olla ja tingimus, et soeta voucher 1he euroga ja maksa hiljem aga ei kuulanud sisetunnet.