Trip2805

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Miks te meie facebooki suletud grupiga ei liitu? Tänud muidugi kõigile, kes seda juba teinud on, aga meid on seal veel ääretult vähe.

Voucherid saab saata: kirsikesevastu@gmail.com Siis saadetakse ka grupikutse. Seal on ühtlasi ka kõige kiirem ja tõhusam vestlus

Mina plaanin samuti kohtusse minna, aga igaühel eraldi see teekond ette võtta on absurdne. Kuidas me selle seltskonna küll kokku saame kui TKA meid ei aita?

Tuleks ehk proovida meedia võimu, iseasi jälle kuidas ja mis kanali kaudu, et oleks tulemust. Meist keegi ei lepi vabatahtlikult raha kaotusega, olgu selleks 200 või 2000 eurot.

Mina kirjutasin 22.06 Lextal advokaadibüroole, uurisin hindasid jms, kuid vastust pole senini saanud. Mõtlesin samuti, et võiksime teha kinnise grupi, kus saavad kõik asjaosalised seljad kokku panna ja ühisrinde moodustada. Facebookis selline võimalus täiesti olemas ja eeldan et enamik valdab ka kontot.

Sain täna Cherry käest sellised vastused

Kuna edasine tegevus tuleb hoolikalt ja põhjalikult läbi mõelda, võtab lahenduse leidmine aega – lahendamist vajavad küsimused on seotud esindatavate arvuga, kohtuasja ettevalmistamise ja kohtus esindamise jmt seonduvad. Võtame kõigi asjaomaste tarbijatele sama kanali kaudu - Cherry Media OÜ vahendamisel - uuesti ühendust ning anname konkreetsed juhised ja suunised edasisteks tegevusteks. Loodame teate edastada järgmise nädala jooksul. Palume kannatlikkust ning vahepealsel ajal pole Tarbijakaitseametile täiendavaid pöördumisi vaja teha – andmed reisivautšeri ostnute kohta on Cherry Media OÜ Ametile edastanud. Nagu eelnevalt öeldud, annab Tarbijakaitseamet 24.nädalal edasised suunised, kellele ja kuidas ning millised dokumendid esitada.

Liitun ka teie kambaga. Olen ostnud 2 voucherit reisile, mis toimub 28.okt-05.nov. Keegi pole nõus oma rahast niisama loobuma. Kui vaja, lähme kohtuni välja!