tripime

Reisisell, liitus Tripiga 1 aasta tagasi


6 meeldimist
12 postitust
12 kommentaari

Hei, olen Renald. Olen nakatunud reisipisikuga :). Tripime sotsiaalmeedia kanalitest leiad minu nii Eesti, kui välismaa reisifotod, reisivideod, reisijutud...

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Bodyscannerid ok, kuid neil on tagatoas vast igaks sajaks juhtumiks ka röntgen, a-la narkotsi kahtlus jne, või see ei ole nii... ;)

montenegro, see oleks ikka päris hull, kui Sind pidevalt läbi valgustataks, mis siis Sinust lõpus järgi jääks...

To sigala: airBaltic on minu teada ainuke firma kes lendab Riiast Lissaboni otselennuga ja heal juhul saad hinnaga alla 100 euro ots..
Ühe vahemaandumisega (Ryanair nt) saad odavamalt, kui lepid väikese pagasiga, mille saad pardale kaasa võtta.

Korra veel.  Elan ise Tartus, seega ei ole väga suur probleem saada Tartust Luxiga Riiga. Kuid kui ma peaks nt otsustama Tallinna kasuks, pean silmas, et ostan lennupileti alates Tallinnast (Tallinn-Riia, Riia-Lissabon), siis kui peaks midagi Tallinn-Riia lennuga juhtuma (jääb nt 1 tunni hiljaks), siis ma olen ikkagi Lissaboni lennust maas, ja mind väga ei lohuta, et pakutakse teist lendu või rahalist kompensatsiooni. Kui lend on ühe pileti peal, siis ma saan aru, et esimese lennu väike hilinemine oodatakse ära.. :)?

Tänud vastamast. Ei ole siiani ostnud ühe pileti peale mitu lendu ja lennanud ainult traditsiooniliste odavlennufirmadega (Ryanair, Easyjet jne.).

Tere jälle. Avastasin sellise momendi, et kas see on reaalne, et kui ma ostan AirBalticust pileti nt 24.09.2019 Lissabonist Tallinnasse (vahepeatus Riia), siis on see odavam, kui Lissabonist Riiga. Jätkuvalt kuna ei ole AirBalticuga varem lennanud, siis kui ma peaks ostma Lissabonist Tallinnasse, siis kas mulle müüakse kaks piletit (odavlennufirma) ja Riia Tallinn lend on mul oma riisikol (ei ole ühe pileti peal e siis otseselt jätkulend.. :). Tänud ette..

Tänud heade sõnade eest.. ;)

Rell03, sellest on küll tükk aega möödas, kuid kas Hiper rent a car-ga sujus kõik ilusti ja mingeid üllatusmune ei laekunud..:)? Järsku on kellegil veel kogemusi Hiper rent a car-ga ja sihtkohaks on Mallorca..

Jah võtan selle omaks, et telefoni käes hoidmisega panin puusse. Mul on küll hobifotograafina suhteliselt pikk ajalugu (peegelkaamera jne), kuid millegipärast, ei tulnud selle peale, et telefoni teist pidi käes hoida. Nagu näha on, siis hoidsin ühte stiili lõpuni välja :). Aga jah mingi hetk lihtsalt lühis, mida tagantjärgi raske isegi seletada..:)

Vatse, kas ma saan õieti aru, et kuid ma lendan Londonist Lissaboni ja Suurbritannia ei ole Schengeni liige, siis võin takerduda passikontrolli. Edasi muidu liiguks Portugali siseselt e siis Assooridele..

Edasi sooviks jah lennata Ponta Delgadasse (Assooride pealinn :)). Nagu ma aru saan, siis seal on konkreetne terminal kuhu on odavlennud kokku surutud..:)?

Targemad palun informeerige. Olen küll Ryanairiga lennanud, kuid siinai ei ole ühtegi lisateenust juurde soetanud ja ei ole ka kordagi kotte ära korjatud (olen reisinud seljakotiga, mis on spets tehtud odavlennuga lendamiseks - möödud). Kui nüüd peaks ära korjatama see seljakott (ei osta lisateemat), siis nagu ma aru saan, üldjuhul lennuki juures ei lasta hiljem töllerdada, et oma kotikesi kätte saada. Seega lähevad lindile. Kui kaua see aega keskmiselt võtab, et see kotike sinna lindile saabub ja kas need lindid on alati kergesti leitavad (ei ole pidanud neid senini otsima). Ehk siis põhiküsimus on, et kui palju see tekitab juurde ajakulu. Teine asi, et kas ma peaks siis tõesti hakkama igaks juhul oma seljakotti kiletama (ei ole eriti miskeid lisasid küljes, mis kuskile vahele peaks jääma), et kott ära ei laguneks.