Renald Kronbergs

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 kuud tagasi
3 meeldimist
6 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tänud heade sõnade eest.. ;)

Rell03, sellest on küll tükk aega möödas, kuid kas Hiper rent a car-ga sujus kõik ilusti ja mingeid üllatusmune ei laekunud..:)? Järsku on kellegil veel kogemusi Hiper rent a car-ga ja sihtkohaks on Mallorca..

Jah võtan selle omaks, et telefoni käes hoidmisega panin puusse. Mul on küll hobifotograafina suhteliselt pikk ajalugu (peegelkaamera jne), kuid millegipärast, ei tulnud selle peale, et telefoni teist pidi käes hoida. Nagu näha on, siis hoidsin ühte stiili lõpuni välja :). Aga jah mingi hetk lihtsalt lühis, mida tagantjärgi raske isegi seletada..:)

Vatse, kas ma saan õieti aru, et kuid ma lendan Londonist Lissaboni ja Suurbritannia ei ole Schengeni liige, siis võin takerduda passikontrolli. Edasi muidu liiguks Portugali siseselt e siis Assooridele..

Edasi sooviks jah lennata Ponta Delgadasse (Assooride pealinn :)). Nagu ma aru saan, siis seal on konkreetne terminal kuhu on odavlennud kokku surutud..:)?

Targemad palun informeerige. Olen küll Ryanairiga lennanud, kuid siinai ei ole ühtegi lisateenust juurde soetanud ja ei ole ka kordagi kotte ära korjatud (olen reisinud seljakotiga, mis on spets tehtud odavlennuga lendamiseks - möödud). Kui nüüd peaks ära korjatama see seljakott (ei osta lisateemat), siis nagu ma aru saan, üldjuhul lennuki juures ei lasta hiljem töllerdada, et oma kotikesi kätte saada. Seega lähevad lindile. Kui kaua see aega keskmiselt võtab, et see kotike sinna lindile saabub ja kas need lindid on alati kergesti leitavad (ei ole pidanud neid senini otsima). Ehk siis põhiküsimus on, et kui palju see tekitab juurde ajakulu. Teine asi, et kas ma peaks siis tõesti hakkama igaks juhul oma seljakotti kiletama (ei ole eriti miskeid lisasid küljes, mis kuskile vahele peaks jääma), et kott ära ei laguneks.