Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Buss Tallinnast varahommikul Riia lennujaama?

Uus kasutaja
Uurisin erinevaid bussifirmasid, kes viiks Tallinnast Riia lennujaama nii, et jõuaks 11.00 paiku väljuvale lennule...
Aga leidsin ainult ajad kella 10 kanti:( Tahaks siiski umbes kella 8 paiku (või varem)saabumist, et jääks väike bussi hilinemise varu ja oleks piisavalt aega check-in ja õige värav üles leida.
Abi on väga teretulnud:)Tänud!
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Aga ära siis sõida otse lennujaama, sõida Riia bussijaama. Selline buss paistab Eurolines'l olemas olevat, 5.15 Riias.

Ja ega muid variante ju polegi, tuleb kas Autoga minna või Riias ööbida.
Uus kasutaja
kui maksad 2500.- viin kohale.
Rändur / Toimetus
äkki saab odava hinnaga hommikuse airbaltic lennu riiga? 510 EEK per nägu võib reaalne olla, kui 3-4 nädalat ette bronnida.
Rändur
Kas see ei sobi Eurolines:

297 Tallinn - Riga, väljub 0.30 kohal 05.15

http://www.eurolines.ee/?id=1249
Uus kasutaja
Kas riia bussijaamast eurolines bussile piletit ostes peab tasuma lattides voi on voimalik maksta ka eurodes. Kogenumad, kas ohtustes, oistes bussides on piisavalt vabu kohti.
Uus kasutaja
Kas tallinna bussijaamast saab osta bussipileteid eurodes?
Uus kasutaja
Milline bussifirma viib otse Riia lennujaama Tallinnast`??
Uus kasutaja
aga minu meelest Eurolines sõidab lennujaama vaid kõrghooajal, talvel seda bussi pole. Tuleb leppida bussijaama variandiga. Riia tarbeks oleks ikka mõistlik latte omada, kui soov sularahas arveldada.
Uus kasutaja
Minu meelest otse Riia lennujaama küll ühtegi bussiliini siitmailt ei vii, too pakutud Eurolines (5.15 kohal) peaks olema sobivaim, ise olen sellega sõitnud. Otse Riia lennujaama viiakse erinevate reisifirmade turiste. Näiteks mul üks tuttav põrutab lähiajal egiptimaale, Tartust pannakse nad bussi ja Riiast lennukile. Kas sellistes bussides vabu kohti leidub ja kas otsa peale kaubelda annab, seda ma küll ei tea.
Millal minek ja mitu inimest? Ma teen hinnapakkumise otse kohaleviimise asjus 2000 eek peale:) 3 reisijat mahub peale, sõiduaeg Tallinnast lähtuvalt min 4 tundi. Juhul kui hiljemalt 8-ks soovitakse kohal olla. Hilisema sõidu korral ähvardab Riia lähistel tipptund, mistõttu võib vabalt tund või rohkemgi lisanduda.
Reisisell
Kas keegi teab öelda palju maksab kohalik buss Riia keslinnast lennujaama ?
Ja muud sellega seonduvat infot.
Uus kasutaja
Kohalik buss (nr 22) läheb bussijaama ligidalt (vaja vaid üle tee minna) ning maksab 0,3 latti. Pileti ostad bussis konduktorilt.
Uus kasutaja
Eurolines sõidab 00:30 Tallinn-Riia bussijaam 05:15 ja 05:40 lennujaam. Küsi Eurolinesest, ise sõitsin novembri alguses ja lisamaksu polnud.
See on neil plaanipärane sõit kui on soovijaid, tuleb lihtsalt öelda.
E.
Uus kasutaja
_00:30 Tallinn-Riia bussijaam 05:15 ja 05:40 lennujaam...tuleb lihtsalt öelda_

Ahaa, see on küll kena uudis. Huvitav, et ma pole sellest võimalusest varem kuulnud, nimetet bussiga olen küll sõitnud. Ilmselt seepärast, et ma juba Riia alguses välja olen astunud. Aga siinkohal peaks tähelepanu juhtima ütlemise ajastamisele. Nii mõnigi kord on kuuldud teenindajate poolt vigisemist, et oleks tulnud varem öelda, jättes targu täpsustamata, et kuipalju varem oleks see sobiv aeg siis nende arvates. Ma igaksjuhuks ütleks siis juba Tallinnas bussi astudes, et mina soovin vot lennujaama sõita ja moos.
Uus kasutaja
Tere,
Kui minna ülaltoodud bussiga, mis jõuab lennujaama kell 05.40 ja minu lennuk väljub järgmiselt:

FLIGHT DETAILS:

BT211 (Riga,(RIX) - Berlin (Tegel), (TXL))

Departure:Riga 02 APR 2008 07:10

Kas see on piisav aeg lennukile jõudmiseks ja kuidas on ajavahega - märtsi lõpus keeratakse meil kella, kuidas see muudab minu reisi aega?
Tänud ette abi eest!
Uus kasutaja
Kas keegi on 3 aprilli varahommikuks planeerinud Riiga jõudmist? Peaksin lennujaamas olema poole kümne-kümne vahemikus. Kui kellegi plaan on sel ajal oma autoga lõunanaabrite päälinna jõuda, siis äkki on võimalik küüti saada:)
Rändur
Sama küsimus oleks ka 16.-nda aprilli hommiku kohta. Meid oleks 2 inimest.
Reisisell
Sõitsin viimati Riiga 27.02.2010 selle öise Eurolines Lux Expressi bussiga. Kuigi oma lõppsihiks oli bussijaam, siis selgus, et Riia peatused on järgmised Kaubanduskeskus Alfa, Riia Lennujaam, Riia Bussijaam. Lennujaama jõudmise aeg oli 04:46 (80% resisijaist väljusid just lennujaamas), bussijaama 05:04 ehk 11 minutit sõiduplaanist varemgi. Tasub märkida, et Tallinnast Riia bussijaama maksis pilet 275 EEK, sain hiljem teada, et lennujaama maksnuks 300 EEK.
Uus kasutaja
00:30 buss lõpetas kahjuks eelmisel sügisel sõitmise, seetõttu ongi nüüd ainus variant lahkuda Tallinnas 22:30 ning paar tundi Riia bussijaamas uimerdada, et siis juba sealt lennujaama (kas Airport Shuttle'ga või siis nr. 22ga) minna