Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Kasutustingimused

Trip.ee on normaalne kogemustevahetamise keskkond normaalsetele reisihuvilistele inimestele. Mine vihka pagulasi, homosid, juute ja puukallistajaid kusagil mujal. Siin räägitakse reisimisest.

Nagu kõikides foorumites, saad ka siin seda, mida küsid. Palun kasuta Trip.ee otsingut ja tutvu olemasolevate teemadega, sest väga paljudele küsimustele leiab asjalikud vastused juba olemasolevatest teemadest.

Palun kasuta postitustes ilusat emakeelt. Meid on siin maamunal niigi vähe ja Trip.ee võiks olla see koht, kus eesti keelt ei solgita. See tähendab näiteks seda, et kahe lause vahel on tühik ning kohanimed ja laused algavad suure tähega. Pole ju nii keeruline või mida sulle seal koolis õpetatigi?

Enne kui teed uue teema, vaata, kas selle kohta pole mõnda vanemat teemat. Ära karda oma küsimust postitada mõne vanema teema alla. Nii teed tulevastel otsijatel elu palju lihtsamaks.

Reklaamiga on meil nii, et ärikasutajatega sõlmime omaette kokkulepped. Kui tahad aga eraisikuna teada anda mõnest huvitavast reisimisega seotud asjast, siis kirjuta abi@trip.ee ja võimalik, et teeme sulle ise reklaami.

Trip.ee-s avaldatavaid tekste ei tuleks käsitleda ajakirjandusena. Kui tahad teada 7 räpasest saladusest, millest stjuardessid sulle ei räägi või missugused 10 asja peavad kindlasti sinu reisikohvris olema, siis on tõesti parem oma uudishimu kusagil mujal rahuldada.

Paar tehnilist nüanssi ka:Usume, et normaalsetele inimestele rohkem ettekirjutusi teha polegi vaja. Kes neid ikka lugeda viitsib. Parem naudi ja jaga oma kogemusi!