Märtsi lõpu reis 2007

Tahaks minna abikaasaga märtsi koolivaheajal 5 - 8 päeva reisule. Soovitage kuhu. Mõtlesin Tunesia, Maroko, Türgi või Portugal. Viimane tundub kõige ahvatlevam. Tahaksin minna pool metsikuna ja "Loneli Planet`i" abil tunda mõnu looduset, melust ja sel perioodil olevast soojast kliimast. Võtaks rendi auto ja rändaks kuskil pisut ringi. Soovitage kuhu, äkki hoopis midagi muud.

0
0

...just otsime sobivat reisi märtsi vaheajaks. Lihtsalt ei suuda otsustada, kuhu minna.

0
0

tahame minna märtsi vaheajal reisima. kuhuminna, ei teagi, aga see on kindel, et soe peab olema.

0
0

mõtlen samal teemal. Madeira oleks ahvatlev...

0
0

Mõtlesime ka mehega, et lastele kuluks ära koolivaheajaks üks reis soojale maale ja muidugi ka meile endile. Millisesse Europa riiki, pole veel otsustanud. Siin loeb ka eelarve, mida selle peale välja käia. Meid on kokku neli inimest ja ei taha reisi eest üle 40 tuhande maksta. Ei teagi kuidas tuleb odavam-omal käel või läbi reisibüroo. Hea oleks kui keegi jagaks omi kogemusi. Või minna koos mõne teise perega?

0
0

Pille postituse võiks küll autahvlile panna :) "Jagage kogemusi..." - minu arvates kogu Trip ongi neid kogemusi täis!!! Aga seda, kas minna mõne teise perega, või mitte, ei tasuks küll võhivõõrastel inimestel endale soovitada lasta!

0
0

Tänan Sind autahvel)) Pole varem reisil käinud, kuid siit olen lugenud soovitusi küll. Küsin siis konkreetsemalt. Kes on käinud reisil omal käel s. ostnud lennupleti ja borneerinud öömaja läbi interneti. Kas nii tuleb odavam kui reisibüroo kaudu? Samas saan aru, et kui tellida reis läbi reisibüroo, siis tuleb mingi transport vastu ja sõidutab hotelli aga omal käel peab ise orgunnima kuidas jõuda ööbimiskohani. Kas olen õieti aru saanud?

0
0

Kui minna nt.Tenerifele ja võtta loteriimajutus peaks selle rahaga välja tulema küll,väga laristada muidugi ei saa.Ausalt öeldes ei usu,et ise orgunnides väga palju odavamalt saab ja reisikorraldaja ikka natuke vastutab ka.Peale selle,ise midagi ära vusserdades pole kedagi kiruda.Ja küsi infi ka reisikorraldajatelt! Lisan veel,et märtsi lõpp on sealkandis juba väga kena ja soe.

0
0

Aitäh sulle Minu arvamus. Nii ma teengi.

0
0

Kõik su mainitud riigid väärivad külastamist. Arvatavasti Portugal on nendest mainitud maadest kõige vähem eksootiline, kuigi kindlasti huvitav.

0
0

Julgen soovitada ikkagi apartment hotelli, hind on küll algul mõnevõrra kallim, kuid kui eelarve on piiratud, saab ise süüa tehes päris palju kokku hoida. Ja Tenerife sobib perepuhkuseks küll märtsikuus. Edu.

0
0

Tahaks ka Madeirale minna.Kui leiduks kaaslasi-eestvedajaid kellel kogemusi omal käel reisimises,tuleks kampa küll.Kas on veel Madeira-huvilisi ?

0
0

Märtsi koolivaheaeg on tuttav teema. Kui soojast rääkida, siis see on ikka väga juhuse värk. 2006 sai samal ajal Itaalia lõunaosa kaetud ja täitsa tavaline oli, et ühel päeval oli +10 ja järgmisel +20. Sai nii vihma kui päikest. Kui iseseisvalt minna, siis on kõik nimetatud riigid täitsa hea valik. Portugal on jah kõige vähem eksootilisem, aga samal ajal piisavalt odav, lahedad inimesed ja võimalus mõnusaid mereande taskukohase hinna eest nautida. Tuneesia ja Maroko on Aafrika ja teistmoodi. Suure tõenäosusega soojemad. Rendiautoga väga ok, kui on ettekujutus ja kogemus, mida see ikka tegelikult tähendab. Türgi on nii suur riik, et sõltub, kuhu minna. Kui eesmärgiks on turistigetos "melutada", siis selle koha pealt ei oskagi midagi soovitada. Üldiselt on täitsa mõttetu pingutada "kõige lahedama" riigi leidmisel, see tüüpiline teema siis, kui pole kuskil käinud. Minge sinna, mis endale kõige rohkem meeldib ja ärge võtke kellegi soovitusi kuulda. See on ju teie reis, mitte jubetarkade soovitajate oma.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased