Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

kirss

Reisisell

kirss

Kasutaja kirss liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 0 / 14
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 1 (0.16%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 250

  Hotellid Sharmis vol.2.

  • Reisihuviline
   Eelmise aasta detsembris sai seal oldud. Asukoht on tal natuke jama, eriti siis kui on plaanis kasutada liikumiseks kohalikke nn minibusse, taksodega sõites pole muidugi vahet. Nimelt asub Zouara nii kilomeetrike-poolteist eemal sellest teest, kus põhiliiklus käib ning selleks, et nt minibussile minna ja Naamasse või Vanasse Sharmi sõita (kui juba peateele jõutud, siis sõidule kulus kuskil tunnike), tuleb see tee jala marssida. Valges pole viga, aga pimedas oli küll natuke kõhe mööda peaaegu null-liiklusega teed hotelli poole tatsata sealt peateelt, ainult tähed ja kuu jalgeeesist valgustamas. Õnneks peale teist õhtut saime selgeks, et kuna need minibussid sealt vist eriti kaugemale ei läinud, olid nende juhid paari poundi eest rõõmsalt nõus hotelli ukse ette ära viskama meid.
   Rand oli muidu hotellil oma ja sinna viis hotelli buss. Puhtus, toit ja kõik muu oli nagu ühes Egiptuse kolmetärnises ikka- kannatas olla aga ei midagi erilist. Hotell ise kah oli selline, et peale vaadates ilus, aga lähemal uurimisel oleks nii mõnigi koht juba remondimehe kätt vajanud :)
 • 8

  Faliraki hotellid!

  • Reisihuviline
   Kindlasti tasub käia lisaks Rhodose vanalinnale veel Lindosel. Väga kena koht. Samuti oli hästi tore laevareis Symi saarele. Selle ostmiseks on parim variant sõita Rhodose linna ning minna sadamasse (kui minek bussiga, siis bussipeatus ongi peaaegu et sadamas). Sadamas seisavad reas erinevad pakkujad, kelle käest siis sobivaim variant välja valida. Samuti saab sadamast osta laevareisi Türki Marmarisesse.
 • 14

  Kesk-Norrasse 7 või 11 päeva?

  • Reisihuviline
   Kui vähegi võimalust on, siis kindlasti eelistaksin 11-päevast reisi. Vaatasin Tensi kodulehelt korra neid programme ja vahe on suur. 7-päevasel reisil jääb minu meelest nägemata päris palju sellist, milleta üks klassikaline Norra reis pole kohe üldse see, mis ta olla võiks (Nt Trollitee, Briksdali liustik, Geirangeri fjord, üldse fjordide ja mägede osa jääb lahjaks, Trondheim jne). 7-päevasel reisil saab tegelikult Norras olla vaid 3,5 päeva, ülejäänu kulub kõik sõidule.

   Minu meelest 11-päevane reis ON seda hinnavahet väärt.
 • 29

  Moosese mägi

  • Reisihuviline
   Mina käisin Moosese mäel detsembris ja ütleks, et oli küll väga raske, aga mitte üks kriips ka ei kahetse, et sinna mindud sai. Tegelikult läheks kunagi kindlasti veel kord ja teeks selle asja läbi.

   Esimene elamus minu jaoks oli tegelikult juba see, kui mäe all alles üles minema hakkasime- ümberringi mustad mäekontruurid ja tihedalt-tihedalt tähti täis taevas ning mööda mäekülge aina ülespoole vilkuv lambikeste rida ehk siis teised ronijad :)

   Ülesminek ise oli raske- esimene kolmandik teest: "oh, mis see siis ära ei ole, nii lihtne", teine kolmandik teest: "no krt, janu on, süda klopib, kes käskis mul siia tulla, mõtle kui mõnus oleks hotelli voodis teist külge keerata" ja kolmas kolmandik teest (ehk treppide osa): "üks aste veel ja siia ma suren, ei tea, mitmes ma olen, kes siin otsad annab", aga kui esimesed päiksekiired üleval mäetipud nagu punaseks värvisid, läks kõik see meelest. Üleval kogu selle rahvamassiga külmetades ja oodates ning aina punasemalt kumavamat taevast vaadates sain mina küll sellise elamuse, et see ei lähe niipea meelest. Mingisuguse kummalise megaenergia andis see käik, kuigi olin ju sisuliselt terve öö rasket füüsilist koormust saanud, polnud järgmine päev üldse meeletut väsimust peal. Seega mina soovitaks igal tervel ja füüsiliselt tugeval inimesel see retk ette võtta, kui juba sealkandis olla. On küll raske ja väsitav, aga emotsioonid ja elamus on seda väärt.

   Seljas olid mul t-särk õhuke dressipluus, keskmise paksusega jope, peas müts, käes kindad, jalas teksad ja tossud. Soovitan võtta kaasa teine t-särk ja et saaks mäe otsas särgi ära vahetada(sest ronimise ajal läheb keha korralikult higiseks ja siis märja särgiga hakkabki külm).

   Häirisid natuke (peamiselt vene rahvusest) suured ronijate grupid, kes pidevalt omavahel karjusid ja hõikasid, aga noh sellistel asjadel ei tasu lasta oma elamusi rikkuda. Ise käisin väikse, 8-liikelise grupiga.