Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Vähejaus

Uus kasutaja

Vähejaus

Kasutaja Vähejaus liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 2 / 32
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 0

  Lihtne viis natuke raha teenida Ungaris (ühekordne)

  • Reisihuviline
   Kui keegi kavatseb lähemal ajal reisida läbi Budapesti või elab seal, siis oleks mul talle ettepanek. Nimelt oleks mul vaja sealt osta välja üks pakike väga spetsiifilisi tooteid (metallist tagavaraosad tehnikale), mis kõik kokku ei kaalu üle 5 kilo, ma arvan. Ja seejärel see pakike kas isiklikult ära tuua või postiga saata. Tundub nagu lihtne asi, aga müüja ei suuda seda väidetavalt ise teha. Kõike seda pole tarvis teha tasuta. Nagu pealkiri vihjab, siis tasun teenuse eest 50 eurot. Kui sulle tundub, et see võiksid olla sina, siis palun võta ühendust sepa.kivi@mail.ee Kirjutan siia otsekohe ka vastava märkuse, kui olen juba kellegagi kokkuleppele jõudnud. Et ülejäänud ei peaks asjata rapsima. Seni aga ootan:)
 • 11

  Autoga Stockholm-Frankfurt/Taani väinad

  • Reisihuviline
   Midagi peale 200 taani krooni oli mõlema silla ületus auto kohta eelmisel aastal. Praami pole proovinud.
 • 12

  Mida iraanlasele kinkida ?

  • Reisihuviline
   Kui tegemist on intelligentsema publikuga, siis soovitaks inglisekeelset kirjandust. Peaaegu igasugune kirjandus sobib, infopõud on seal tohutu. Tuleb muidugi jälgida, et raamatus ei oleks paljaste inimeste pilte ega päris avameelset pornot. Sellest võib jama tulla.
   Kõik mis on tehtud shokolaadist. Üldse läänemaadest pärit maiustused, mälestusesemed jmt. mis on selgelt "välismaine" on seal tõelises kultuse staatuses. Umbes nagu Eestis aastal 1980. T-särgid, naiste sukad (ja-ja!), popmuusika.
 • 8

  Gruusiasse autoga

  • Reisihuviline
   92.- 93. aastal puhkes sealkandis kodusõda, mis teil kahe silma vahele on jäänud. Alates sellest kuulutas Abhaasia ennast iseseisvaks.
   Rännumehele tekkivad aga sellest johtuvalt mitmed praktilist laadi raskused.
   1. Kuna Abhaasia on vähemalt enda arust riik, siis on ta piiride ületamiseks vajalik viisa. Selle hankimiseks on ainult üks koht - saatkond Moskvas. Kui oletada, et mingis heldushoos selline viisa saadakse, siis annab see viisa öiguse ületada piiri ainult ühes kohas Sotshi lähedal.
   2. Kui nüüd oletada isegi sellist äärmiselt ebatõenäolist õnne, et teil läheb korda jõuda oma autoga Abhaasiasse ja lahkuda sealt Gruusiasse (piir on sisuliselt rindejoon, mida valvavad tuhanded raskerelvastuses võitlejad), siis tekkivad teil otsekohe probleemid Gruusia ametivõimudega. Sest Gruusia omakorda ei tunnista mingit Abhaasia iseseisva riigi kontseptsiooni. ("ei tunnista" on õigupoolest liiga lahja väljend, tegelikkuses hakkab neil sõrm päästikul närviliselt tõmblema otsekohe, kui keegi midagi sarnast julgeb iitsatada)
   Seetõttu olete ületanud Gruusia riigi piiri ebaseaduslikult (ka Abhaasia on Gruusia) ja tõenäoliselt läheb auto konfiskeerimisele ja teie ise salakuulajana kinnimajja. Sealt võib teid peale pikki vintsutusi päästa ilmselt ainult Mart Laari telefonikõne Saakashvilile isiklikult.
   Ei eita, et ka selline reis võiks olla äärmiselt seiklusrikas ja ebatavalisi kogemusi täis. Kuid ma pole sugugi kindel, kas need on kogemused mida reisihuviline oma reisilt ootab ja kas te olete pärast kõike kogetut piisavalt elus, et sellest kõigest kodus pajatada. Sarnase, kuid tervisele ohutuma adrenaliinilaksu saab tõenäoliselt kätte palju lihtsamini, kui panna ennast kirja missioonile Eesti kontingenti Afganistanis.