Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

lauriandres

Uus kasutaja

lauriandres

Kasutaja lauriandres liitus 10 aastat tagasi

 • 9
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 18 / 180
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 19

  kui laps tahab lihtsalt lennata

  • Reisihuviline
   Võib-olla on abiks.
   Kunagi 2011 kevadel sai istutud sama laua taga ühe inimesega, kellel olid piloodi paberid.
   Sai siis juttu aetud teemadel MS FSX, airliners.net, airspeed vs ground speed jne. Küsisin, et mis on minusuguse lihtsureliku võimalused eralennukis eelistatult veel kokpitis teha väike lend Eesti kohal. Vastus oli stiilis "pole probleemi, 120 eurot tund, boonusena saad minu juhendamisel n.ö rooli keerata". Piisava huvi puudumisel jäi minu poolt asi katki.
   Seega, võib-olla oleks mõistlik kontakteeruda Tallinna lennujaamaga ning äkki viivad nad teid kokku mõne väikelennuki omanikuga, kes kahepoolselt sobiva tasu eest pakuks sellist teenust.
 • 46

  Kas keegi on autoga alustamas reisi Horvaatiasse 17.6.2016

  • Reisihuviline
   Tegime oma reisi 09.06-25.06
   Minnes üks öö Lomzas, Zlicis Ceska Skalice lähedal ja hotellis Relax Dolni Vltavices.
   Edasi 3 ööd Krki saarel Baškas ja 7 ööd Vodices. Kahjuks saime tunda külmalainet :-), temperatuur oli enamasti 25-26 kandis.
   Tagasi tulles oli selle eest kõik 4 päeva (üks öö Egeris, Rzeszowis ja Augustowis) üle 30 kraadi, Budapesti ümbruses ka 35 kraadi sooja.
   Minu Horvaatia rannakülade/linnade edetabel oleks hetkel Vodice, Baška, Bibinje ja Crikvenica. Tegelikult on muidugi Zadar-Sibenik vaheline ala üks rannaküla teise otsa, s.t sama, kui Narva-Jõesuu-Võsu-Kaberneeme-Nõva-Haapsalu-Pärnu oleks kõik kõrvuti.
   Juhul, kui ilmaennustus näitab, et ka põhjas on vesi soe, siis IMHO võib ka Baškas nädal või jalgratast omades ka kaks nädalat viibida.
   Söögid joogid olid igal pool enam vähem sama hinnaga; lihtne supp 20 kunat, enda lemmik tuunikala 70-100, tavalisemad lihaga praed 50-100, soojad salati 40-50, pitsad samuti 40-60 vahel. Õlu 15-20 0,5l, pudeliga kohalikud veinid alates 100. Praed IMHO maitsvamad kui Ruhes või Kaberneeme restos, portsud suuremad. Horvaatis muidugi ei ole puudust mereäärsetest restoranidest. Kõik söögikohad (s.t personal) olid muidugi ka ääretult peresõbralikud.
   Pagulasi ja mustlasi ei näinud. Häirivamad teeremondid olid Svidniku ja Barwineki vahel. Poola autojuhtidele meeldib endiselt hoida olematut pikivahet ning teha ohtlik möödasõit lihtsalt selleks, et siis mõne kilomeetri pärast bensiinijaama või koduhoovi pöörata ning ikka nii, et pidurid saaks ikka korralikult kuuma.
 • 4

  Jaapani suusa-kultuuri-auto-reis

  • Reisihuviline
   Kuidas on Jaapani suusakuurordi võrreldes näiteks Ischgli, Dolomiitide või La Plagne-Les Arcs keskustega? Olen ise käinud Jaapanis 2x (2008 ja 2013), www.japan-guide.com andmetel on mäepiletite hinnad sarnased Alpide omale, aga radade taseme kohta seal eriti juttu ei ole.
 • 14

  Veepargid ja loomaiad Euroopas

  • Reisihuviline
   Millised on veepargid ja loomaaiad on samaväärsed või pigem oluliselt paremad kui Tallinna loomaaed ja Livu veepark Jurmalas ning jäävad enam-vähem marsruudile Tallinn-Poola-Baierimaa-põhja Itaalia-Horvaatia-Ungari-Slovakkia-Tallinn? Ise pakuks veeparkidest Tatralandiat Slovakkias ja Solarist Šibeniku lähedal Horvaatias, aga loomaaedade osas on teadmised kehvad. Wikipediast küll mingi ülevaata sain (Wroclaw, Praha, Liberec, Budapest). Kas mõni akvaarium Euroopas näiteks on samal tasemel Nagoya, Toba, Osaka või Okinawa akvaariumiga? Esimeses kolmes olen ise käinud.