norsu

Rändur, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
292 meeldimist
5 postitust / 928 kommentaari
47 (7.5%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Sulle ju vastati, mis siin arusaamatuks jäi? Maksad trahvi ja nokid, kui saad altkäemaksu eest minema, siis järgmine koht võtab taas kinni ja maksad taas. Milleks enda reis ära rikkuda?

Kui soov liivaranda nautida, siis soovitan Melliehat. Kui hotelli või korterit vaatate, sis pöörake tähelepanu sellele, et osa linna asub mäe otsast kust randa päris pikk tee jalutada alla ja üles või siis tuleb bussiga sõita.
Malta just odav ei ole, Küpros on oma kogemuse pealt nii majutus kui toit jne tunduvalt odavam.

Kuhu majutust vaja? Soovitan 2+3 perele parem korter võtta. Tee tripadvisor lahti ja vali välja, annavad ka maksegarantii kuigi lisaks võetakse väike tagatistaha, mis peale reisi tagastatakse.

Hotellil oli meil tasuta parkimine ja rannas oli ka tasuta parkla.

Saad ju kaardiga ka maksta, st ei pea igal juhul kohe raha vahetama.
Öösel võib paras udu olla, st endal juhtus kui pidin öösel Omaani sõitma, tee oli küll valgustatud, aga no sõita oli nagu kotis.

klikid nimel profiili lahti ja kohe nime all on saada sõnum

Vaatasin, ongi suht kallid hinnad, eks oleneb kui paindlik kuupäevade suhtes oled.

Sarnaseid teemasi peaks siin juba hulgi olema, kasvõi hetkel see emaga reisile teema, aga lisaks siis kohtadele kus käidud:
Kanaarid, Madeira, Küpros, Sitsiilia, Sardiinia, Kreeta, Rhodos ja teised Kreeka saared, Antalya piirkond Türgis, Egiptus, Iisrael jne. St kogu Vahemere lõunapoolsem osa.

Ikka võivad langeda, võib olla mõne teise firma sooduspakkumine. Selle otsa eest 270+ maksta on ikka kallis. Kas kindlasti vaja Helsingist lennata või on tegelik alguspunkt Tallinn? Vaata siin on mingi Phapose teema kus on ka mõned variandid ära toodud. Lisaks siis võid vaadata Soome turismifirmade pakkumisi kui start Helsingist.

täitsa võimalik, aga pane onlines pagas juurde ja vaata palju konkreetsel liinil maksab, kodulehe hinnakirjas on 15-30 naela ots.
http://www.easyjet.com/en/terms-and-conditions/fees
odavlennufirma pileti puhul on ilmselt estraveli teenukas ka seal sees loogiliselt võttes.

lõpphinnad, juurde võivad tulla krediitkaardi tasud osadel, kelle äriplaan on näidata parimat hinda ja sealt see raha korjata.

Teemaalgataja jutu järgi on ju tegu noore inimesega tänapäeval :
"Pikk lend on ok - ema on 55-aastane, ja energiat jagub rohkem kui mul endal. "Penskariga" veel kohe kindlasti tegemist pole."
Seega sobivad suht kõik kaugemad sihtkohad, ei pea mingeid penskarite rannapuhkuse kohti soovitama.
Kuna aeg on suht kindel, siis Bali võiks sobida küll, ei tohiks vihmaperiood olla, aga eks ta ole natuke ülehaibitud küll. Hiina+Hainan rannapuhkuseks näiteks, Põhja-Vietnam, Mauritius . Sri Lanka puhul vihm ikka segaks küll, seal on niigi räigelt niiske isegi talvel, lisaks minule isiklikult ei meeldi tolle riigi rõve giidide ja tippide väljapressimise süsteem, puhkusel ei viisi koguaeg võimelada, et tünni ei saaks. Kaaluda võiks ka USA Läänerannikut, eksootika ei ole, aga kui enne pole käinud, sisi rahvuspargid peaks küll elamuse pakkuma.

Sharjah on lähemal kui Dubai rannahotellid. Vaata googlemapsist kaugus ära ja korruta km hinnaga ja saadki enam vähem vastuse.
Viisa on lihtsalt tempel passi piirikontrollis ja kogu lugu.

Mind huvitab, miks sõidetakse raudteejaamast bussiga lennujaama, mitte rongiga, kas selleks on mingi konkreetne põhjus?
Ahjaa, hilnemise koha pealt lihtsalt hoiatasin, et endal juhtus ja tuttaval ka ja ma pole küll spetsialist ja eriti otsida ei viitsi, aga tundub, et see kord 3 kuu jooksul jutt ei päde eriti, ma nagu näeks, et ainuüksi viimane nädal on seda 2 korda juhtunud?

abiks on käetugi tagasi suruda ja kui ikka läbi vajub, siis kahvel sisse lüüa:D 140 ei tundu veel väga hull, võtke kõrvuti kohad, siis ei ahista vööraid vaid oma inimesi.

meelis :" Kindlustusest niipalju, et koos krediitkaardiga käib kindlustus kaasas siis, kui sa maksad teatud osa oma reisikuludest just SELLE kaardiga. Kaardi olemasolu automaatset kindlustust ei taga. Kahjuks seda fakti tihti ei mainita ja nii jääb ekslik arusaam ,et piisab kaardi olemasolust. Olen kunagi sama reha otsa astunud."
See on nii Swedil, SEB ei ole vahet millega maksad.

mis siin tunnistada, natuke valel ajal panid siia oma postituse:
http://trip.ee/odavad-lennupiletid/lennupiletid-suvel-tallinnast-kueprosele-alates
Kas ei tule tunduvalt odavam ja seda hooajal, mitte väljaspool hooaega.
477 lend ja TEZ hinna eest saab korraliku ööbimise ja lisaks ka auto rentida nädalaks.

see Ivan Juhm ajab ikka täeilikku mäda. Enamus tavakasutajaid ta nõuandeid kuulaks, siis on suht kopsakas arve ja tünn Lõuna-Euroopas suht kindlustatud. Kes väga kogenud, võib muidugi katsetada, paraku õnnetused juhtuvad ikka siis kui sa neid ei oota.
Kusjuures sa võid ise olla kui tahes korralik, see, et keegi sind kuskil parklas jne ära ei mõlgi, pole sinu teha. Sügisel Küprosel lennujaamast lahkudes sõideti mulle kohe esimese ringi ees tagant sisse: D Taksojuht hüppaks korra välja, hüüdis no problem ja kimas minema, vedas, et autol oli pragu ainult pampril ja oli täiskasko, äraandes kutt sellele tähelepanu ei pööranud. Kui kellegil Larnakas autot vaja rentida, küsige kontakti.
Ühtin siis Raivo soovitusega võtta auto Billigerist või Autoeuropast, see küll võib tähendada suuremat tagatisraha auto kättesaamisel, Sitsiilias taheti bronnida 1500, löpuks sain ikka 900 auto kätte. Samas kraapsude eest maksma ei pidanud ja sain auto ka teise lennujaama jätta. St. alati on suureks abiks tripadvisoris natuke kodutööd teha, alati ei tähenda, et nimi Hertz, Avis jne välistaks kohalike esindajate tünniskeemid.
Ka Dubais olen tellinud läbi billigeri Budgeti, sest nemad lubavad lisatasu eest ka omaani sõita, kuigi iga päev eest on lisatasu ja see oli mitte billigeri hinnast, vaid nagu kohapeal selgus nende letihinnast, st kuskilt ikka miskit suöt ära kooritake.

uues versioonis tundub, et postituse muutmine on kõrvaldatud.

lase Reisiekpserdil ära osta või uuri TUI st, kas ülekandega ei saa maksta.

Keegi pole sind lolliks nimetanud, lihtsalt sa ajad väga lihtsad asjad omavahel segamini. Kui Nordica alustas, siis lendasid ju hoopis Carpatian ja muud allhankijad, samasugune allhanke teostaja on ka Regional. Sa kirjutasid, et LOT on suures osas Nordica omanik, seda ta ei ole isegi 1% hetkel, st saa aru, osalus tütarfirmas ja emafirmas ei ole sama asi. Kui räägid lendudest, siis räägid ikka LOT/Nordicast, kes konkreetselt lendab, see on hoopis ise teema, allhanke korras võin lennata nii Regional Jet, Carpatian või krt teab kes, nii oli see ka EA ajal kui lennukit vaja oli mingiks ajaks.

gmart, tee endale ikka selgeks, mis on Nordica ja mis tütarfirma. Tänan:)

super pildid ja kommentaarid nagu ikka:) Kuidas eelarve 4 le kohapeal umbes oli?