Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

hulgus

Uus kasutaja

hulgus

Kasutaja hulgus liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 0 / 27
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 29

  Auto reis Norra

  • Reisihuviline
   Õhtast,

   Ei tänan ;) 17m haagis nimelt illegaalne sealmaal. Ja eks on seal käidud ka sellistega, aga seda juba üle 10a. tagasi.
   Homme jälle nina sinnapoole, küll natuke väiksemaga kui 17m/30tn, aga ikka neid "kenamaid" teid mööda. Teel näeme...

   ps. 13. põhjapoolne ots Gaularfjell, teisel pool praami, on kah kena, aga juba mitusada meetrit kõrgemal.
 • 133

  Kempsunaljad reisil :)

  • Reisihuviline
   Upitame siis teemat.
   Koht: Norra mägiteed, kurv-kurvis kinni, aeg-ajalt ootamatud pidurdused, et kitsal teel vastutulijaga kõrvuti mahtuda.
   Objekt: buss, koos suletud tualetiga, avamine koos valgusega toimub bussijuhi juurest nupuvajutusega, selleks soovi avaldades.
   Aeg, varajane hommikutund, rahavs suigub, giid ajab oma loba. Sihtkohani on jäänud vaid loetud minutid, kui bussi keskosast kostab pahaendeline kolin ja mürtsatus... siis veelgi pahaendelisem vaikus, hetke veel kolinat ja ukse mürts... Aga uks oli ju lukus ja tualetruum pilkaselt pime?
   Esimese peatuse ajal, leiab siis bussijuht aega olukorraga tutvuda. Uks on osavate sõrmede poolt lukust lahti muugitud ja pilt mis avaneb, meenutab kaadreid sõjafilmist, ehk siis raportit maavärinajärgsest elamisest. Plastikust paberihoidja on seinalt rebitud, peeglikapp on põrandal, koos hunniku märgade!? paberrätikutega, laga on kohutav.
   Mis? Kuidas?
   Vastuse toovad jalajäljed prill-laual...!!!
   Kes ei ole seda ruumi kasutanud, neile siis selgituseks, et juba keskmise eesti mehe 90kg/180cm keha mahutamine, istuvas asendis samale lauale on kontsentratsiooni ja paendlikku keha nõudev tegevus, selg tihedalt vastu kaldlage ja lõug väga lähedal põlvedele, puhastus operatsioon nõuaks väga koordineeritud liigutusi (ei, ma ise pole proovinud).
   Kujutame nüüd ette vaest kannatajat, kes peab seal pimedas, kõikuvas ja pidurdavas bussis, selg sõidusuunas kükitama traditsioone järgides prill-laual? Raske, ei, suisa võimatu, ettekujuteldamatu... Ja kui nüüd paha bussijuht pidurdab...? Ei ole ju bussitehas mõelnud sellistele elujuhtumitele ja poti kõrvale vastavaid käetugesid lisanud. Tuleb haarata, kust võimalik ja pärast põrandalt (50x50cm) enda pimedas püstisaamiseks haakida sõmed igasse võimalikku pilusse.

   Laga sai koristatud, katkised asjad jõudumööda parandatud. Aga kondiväänaja jäigi teadmata. Grupijuht küll teatas rahvale, et mingeid sanktsioone ei järgne, kui tema vaid näeks, seda kodanikku samas positsioonis samal kohal. Aga nägemata see jäigi. Ju see siis mõni kummitav kohalik troll oli.
 • 3

  Victoria I kajutitest, Stockholmi kesklinn

  • Reisihuviline
   Seep, rätikud jms esmavajalik on ka 4-ses ühiskajutis olemas. Rätikuid lausa kaks, ehk siis peaks ka peenamates tubades olema?
   Sauna pääsu saad lunastada sauna uksel. Susped ja bikiinid mullivanni jaoks kas omad, või laenutad kohapeal (jäkk).
   Kahe tunniga jõuad Outletis ära käia, tingimusel et kohe väravatelt tagasi tuled. "Veidi linnast väljas", võib tähendada, et ca 18km sõit sadamast võttis jõuluhulluse aegu pea 1,5h...
   Saab sinna liinibussiga, Kungens Kurva Ikea juurde käib kesklinnast (kuskilt Galleriani juurest?) eraldi tasuta buss, kas ka Barkarby Ikeasse, jään hetkel vastuse võlgu. Ikea koduleht aitab kindlasti.
 • 219

  Kogume reisiblogid kokku