Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

katariina

Reisisell

katariina

Kasutaja katariina liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: India Tai

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 2 / 4
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 3 (0.48%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 2

  Digitaalne kaart, kuhu kanda peale reisimarsruut?

  • Reisihuviline
   Lugedes erinevaid reisikirju on silma jäänud kaardid, kuhu peale on kantud reisimarsruut. Kas keegi oleks nii kena ja ütleks, milliselt veebilehelt sellist kaarti leiab? Suur tänu juba ette :)
 • 53

  Autoga Norasse

  • Reisihuviline
   Juuli alguses sai Norras päevitada küll, augusti kohta ei tea rääkida. Meil oli riideid kaasas bikiinidest kuni talvejopeni välja :)
   Läbisõidu kohta tahan seda öelda, et oli päevi kus sõitsime vahelduva eduga terve päev (tegime peatusi vaatamisväärsuste juures ja kohvipause jne) ja õhtul vaatasime, et olime läbi sõitnud vaid 280 km. Samas oli ka 500 km läbisõiduga päevi, aga siis oli küll juba tooli maitse suus.
   Kaasa kindlasti konserve ja purgitoite jne, kuid üle ei maksa ka pingutada, sest kohalikku kokakunsti ka vaja ju nautida. Pigem võtta rohkem sellist "käigu pealt" nosimise kraami kaasa.
 • 36

  Kuhu planeerida algajal suusatajal suusareisi järgmiseks aastaks?

  • Reisihuviline
   Aitäh kõigile :)
   Vastuseid nagu ikka seinast seina. Eks nii palju kui on inimesi on ka arvamusi :). Keegi küsis ka, et mis transpordiga minna eelistan. Selle koha pealt on mul sügavalt ükskõik, kuna ei pelga ei pikki bussi- ega autosõite. Teisalt ei ütle ära ka lennuki mugavustest. Aga kuna sellised reisid ikka enamsti toimuvad mingi seltskonnaga, siis reisivaevused ununevad kiiresti, sest meelelolu on pidevalt üleval :) Pigem on tähtis see, et ei peaks mugavama reisi eest maksma mingit üle mõistuse kallist hinda...
 • 36

  Kuhu planeerida algajal suusatajal suusareisi järgmiseks aastaks?

  • Reisihuviline
   Tere, Olen siit lugenud palju huvitavat igasuguste maade kohta ja ka suusareiside kohta. Kuna sel aastal tabas mind mäesuusapisik ja seda sai ravimas käidud vaid Kuutsekal, siis tekkis mõte, et järgmisel aastal võiks minna suusareisile. Nüüd aga küsimus...kuhu? endal tuli esimese mõttena pähe Slovakkia oma odava hinna ja suhteliselt väikese reisivaeva tõttu (no et asub eestist mõistlikul kaugusel). Samas aga loen siit, et mäed on jäised ja tõstukisabad pikad jne. Kuna olen suht algaja suusataja ikkagi, siis tahaks laugeid ja pikki laskumisi. Äkki oleks õigem hoopis Soome minna? Kas seal on selliseid radasid? Nii...ma tean, et kõik on olnud kunagi algajad suusatajad ja millalgi on olnud iga ühel see päris esimene välismaine suusareis. Sellepärast palun nüüd minagi teil mulle nõuga abika olla, et millist sihtkohta siis ikkagi võiks valida? Aitäh :)