Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

improved

Uus kasutaja

improved

Kasutaja improved liitus 9 aastat tagasi

 • 1
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 196
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 36

  Airbnb

  • Reisihuviline
   Ei, airnbn teenustasusid ei lisandu. Maksad kohe broneerides kogu summa ära krediitkaardiga ja ongi kõik. Lihtsalt need hinnad, mida sa algul näed valikus ja kaardil on ilma airbnb teenustasuta, n-ö omaniku küsitav hind. Niipea, kui konkreetsel majutusel klikid, tulevad juurde airbnb vahendustasu, koristustasu jne ja sa näed broneeringu lõpphinda.
   Tagantjärele saab ilmselt võtta raha mingite asjade lõhkumiste eest omaniku kaebuse peale. Või kui näiteks on rohkem inimesi tulnud kui bronnides lubatud.

   Domeenidel vahet ei tohiks olla, co.uk ilmselt pakub sulle hindu naeltes., kuni selle ära muudad. Domeene on veel miljon, aga .fr on prantsuskeelne, .it itaaliakeelne jne
 • 17

  Istekohad lennukis.

  • Reisihuviline
   Oleneb lennufirmast. Reeglina ostad pileti ära ja siis on "Manage My Booking" variant, kust saad endale sobivad istekohad osta, toitu valida, ratastooli või teisi eritingimusi määrata. Iga lennufirma hinnastab parimad kohad ka erinevalt, hind sõltub ka lennu pikkusest, ja alati neid titekohti ei müüdagi.
   Samas on kaheldav, kas need titekohad väga joovastavad sind jalaruumiga, kui ümberringi tited röögivad. Finnair näiteks müüb Economy classi ees Premium Economy istmeid, Aasia suunal mingi 100 eurot ehk juurde üks ots? Absoluutselt kõik lennukis viibivad tited olid ka sinna pandud istuma ja lõugasid 10 tundi lakkamatult. Kõik need Premium Economy reisijad olid seda nägu, et heameelega maksaksid veel 200 eurot juurde, et nendelt headelt kohtadelt minema saada, aga kahjuks oli lennuk pilgeni täis.
 • 4

  Londonist Filipiinidele

  • Reisihuviline
   Selleks, et selle lennuki peale saada, pead lendama Ryanairiga või easyJetiga kas Tallinnast või Riiast Stansteadi lennujaama, sealt odava bussiga kesklinna poole, istud metroo peale ja sõidad Heathrow'sse. Tagasi samamoodi. Ajakulu +2 päeva.
   Rahaline kulu: edasi-tagasi lennukipilet Londonisse, sealne transport, 2 päeva toit.
   Pakun, et 318-eurone pilet paisub kuskile 500-600 vahele (+lisandub 2 päeva sõiduaega ja ilmselt vähemalt üks Londoni lennujaamas ööbimine).
   Ca 500-600 kanti saab Tallinnast Filipiinidele püsihinnaga pileteid, aeg-ajalt on odavamaid pakkumisi.
 • 4

  Indoneesia siselennu piletite ostmine

  • Reisihuviline
   Võid ka proovida www.traveloka.com
   Seal üleval saab valida erinevaid keeli (Indonesia-English, Malaysia-English, Singapore-English jne). Sõltuvalt sellest pakutakse ka erinevaid maksevariante (ja hindu erinevas valuutas). Kui valida mõni arenenum koht (Singapore, Malaysia?), siis äkki on suurem võimalus, et krediitkaart töötab. Indonesia peale tulevad ilmselt kohalikud pangad ja poekassa maksed ja siis ehk rahvusvaheline krediitkaart ei lähe läbi nagu Tiketis.