Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

dante

Rändur / Toimetus

dante

Kasutaja dante liitus 14 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Peruu Paapua Uus-Guinea

 • 3
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 30 / 369
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 36 (5.75%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 12

  Levi vs Tahko vs Åre

  • Reisihuviline
   Euroopa soovitus on väga hea ja kindlasti lähen ka sinna, aga hetkel ongi lähi-keskused sellepärast radaril, et tahaks väga suusatada ja aega on täpselt nii vähe, kui seda on. Levisse minek oleks lennukiga (TLL-HEL-Kippilä); jälle aja kokkuhoiu mõttes. Aret oleks ise eelistanud, aga sinna saamine võtab liiga palju aega.

   Järgmine kord tegelikult peab ikka Euroopa kohad ka valikusse panema, kui lennuk mängu tuua. München (Mayrhofen ca 200km) ja Viin on vist need kohad, kuhu meilt saab enamvähem hinna ja ajaga kohale ning kust siis edasi saab kulgeda?
   Millised pädevad Euroopa kohad oleksid muidu mõnele lennujaamale (kuhu TLL-st saab võimalikult valutult) kõige lähemal?
 • 7

  Borneo

 • 22

  Florida ja juhiload

  • Reisihuviline
   Aga miks mitte autot rentides lugeda autorendifirma tingimusi või küsida nende käest?

   Ja politsei osas loeks FL kohaliku "Maanteeameti" lehekülge https://www.flhsmv.gov/driver-licenses-id-cards/visiting-florida-faqs/, mis ütleb "Visitors to Florida who wish to drive while here are required to have in their immediate possession a valid driver license issued in his or her name from their country of residence."
 • 4

  Mehhiko autorent

  • Reisihuviline
   Ma usun, et kui sa erinevate pakkujate autorendi tingimused läbi loed, siis saad teada, kui palju seal depot küsitakse või mis kindlustused hinna sees on või millised mitte.

   Ise olen paar korda võtnud http://www.cancunrentacar.com/. Seni pole midagi hullu juhtunud, kuigi review'sid on seinast seina. Ette midagi ei võetud, kohapeal mingi depo äkki võeti, aga see polnud märkimisväärne. All inclusive ja 0-excess kindlustus on kirjade järgi hinna sees.
   Kõik korrad oled saanud head ja suht uued autod. Küll viimane kord pidi päeva läbi ajama mingi paraja saaniga, kuna õiget autot hetkel polnud. Õnneks oli Tulumis õige auto olemas ja sealt sai tutika Jetta. Muidu ma ei oleks ette kujutanud sõitu Belizes ja Guatemalas masinaga, mille rool juba 60km/h peal värises nagu haavaleht.
   Ega need rendikad seal vist kaua vastu pea arvestades seal igal pool teedel olevad aeglustusribasid ja suuri lamavaid politseinikke. See lõhub autosid päris korralikult.