Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

meelis

Reisiguru / Toimetus

meelis

Kasutaja meelis liitus 14 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Tai

 • 637
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 7 / 522
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 55 (8.79%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 18

  Eesti reisimüüjad!

  • Reisihuviline
   Niipalju kui Estraveliga olen kokku puutunud, siis kaevata pole millegi üle.
 • 12

  Otsin suurt reisiseltskonda

  • Reisihuviline
   See on paljude mure, et sobivat seltskonda raske leida. Koos ajaga tekkivad omad eelistused ja soovid. Inimesed arenevad erinevat teed ja tihti kaugenetakse vanadest tuttavatest.
   Endal sama mure, et mitme autoga oleks oluliselt mõnusam seigelda. Oma perega pole ka viga aga õhtul võiks laua taga rohkem rahvast olla. Samas tean oma kogemustest, et mida suurem seltskond, seda raskem on ühist keelt leida. Olen viimastel aastatel ka reisikaaslaste rubriigis kuulutanud aga huvilisi pole. Võib-olla tuleb juba talvel kedagi leida?
   Reisikava koostan ise ja muudan vastavalt vajadusele. Kaaslaste vanus ka väga oluline pole. Pigem ikka suhtumine ja huvid.
 • 9

  Etna. Lastega?

 • 5

  4 a lapsega Horvaatiasse

  • Reisihuviline
   Käime juba mitu aastat suvel Euroopas ja enamasti tuleb reisi pikkus üle 5000 km. Esimesel reisil olid nad 1 aasta 10 kuud vanad. Saime hakkama. Igaks juhuks tegime alustuseks ainult 10 päevase reisi.
   Natuke aitab ka see, et nad on esimestest päevadest alates pidevalt autoga sõitnud.
   Reisil on põhiline, et oleks huvitav ja mingid tegevused. Peatusi tuleb teha tihti. See küll võtab keskmise kiiruse alla aga vinguv laps rikub kõik ära. Kaasa tuleb võtta hunnik raamatuid, mõned armsamad mänguasjad, kaisuloomad, värvimise raamatud ja kõige tähtsama elemendina tahvelarvuti koos mängude ja multikatega. Lisaks veel läppar ja suur hunnik CD plaate. Hea kui lapsi on kaks. Nii on neil lõbusam.
   Sõiduautos on tõesti päris ebamugav aga väikebussis on juba kraad lõbusam. Matkabuss tegi meie elu veel lihtsamaks. Lõunauinaku ajal saime ilusti sõita ja magama jäädi ka ruttu. Lisaks sai kõik vajaliku rahulikult kaasa võtta. Samuti oli WC ja vesi alati käepärast. Meil on aastaid autos olnud Ikeast ostetud pott. Nii väiksele on raske selgeks teha, et nüüd pead veel kümme minutit kannatama.
   Tee peal sai tihti poes käidud, samuti teele jäävad vaatamisväärsused üle vaadatud. Kui kusagil oli mänguväljak, tegime pausi, et nad saaks pool tundi mürada. Mõned korrad ööbisime Poolas lausa kiirtee äärsetes parklates. Uuemates on tihti väga korralikud mänguväljakud. Saab seal õhtu lõpetada ja hommiku alustada. Lisaks peab ka olema midagi muud, mis lastele meeldib. Mõnes suuremas kaubakeskuses on ka tasulised mänguautod-lennukid.
   4 aastane on juba päris asjalik. Meil on juba mitu aastat esimene suurem atraktsioon Tropical Island Berliini lähedal. Õhtul kohale, magame öö sealsamas parklas, hommikul kiire eine ja kohe basseini. Pilet on küll päris kallis. Sealsetest hindadest on juttu vastavas teemas. Õhtul kella seitsmeks on toss väljas ja kui uni tuleb, siis lastakse hommikuni välja. Seal möllamine on korralik koormus. Soe vesi ja mererand on ilmselt see, mis sellises vanuses alati peale läheb.
   Esimese hooga kõik meelde ei tule. Saab veel hiljem täiendada.