Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

meelis

Reisiguru / Toimetus

meelis

Kasutaja meelis liitus 14 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Tai

 • 638
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 7 / 529
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 55 (8.79%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 11

  Autoreis läbi kogu Itaalia

  • Reisihuviline
   Küsimusest on näha, et suurem kogemus autoga reisimisel puudub. Aga pole hullu, see on väga tüüpiline olukord. Kordan siis vana tõde. Liiga suured vahemaad päeva kohta tähendab lihtsalt bensiini põletamist. Ise näed ainult telgjoont aga kõrvalistujad saavad tiba rohkem elamusi. Alari ettepanekut kaalu tõsiselt. 12 päeva kulub käbedalt ja liiga suure osa istuksid autos. Ja tegelikult jääb vähem kui 12 päeva. Kummalgi päeval läheb sul pool päeva kaduma, seega ainult 11 jääb. Ainus, mida saavutad, on see, et saad hiljem väita, et selline reis on tehtav. Aga muljeid suurt polegi.

   Sitsiilia võta kindlasti ette eraldi reisina.
 • 11

  Reisimine rasedana / erinevas vanuses lastega

  • Reisihuviline
   Kui laps on autoga harjunud, magab nagu nott. Enda omad käisid iga nädal Lõuna-Eesti vahet ja autosõit polnud kunagi mure. Kui olin natuke sõitnud, kostis tagantpoolt ainult nohinat. Siiani magavad kasvõi pool teed aga ikka magavad. Põhiline ongi ilmselt see, et laps harjub ära pidevate muutustega. Meil pole kunagi kodus olnud suur vaikus. Tulemuseks on see, et magavat last ei häiri kõrvaltoas istuv seltskond ega telekas või raadio. Lihtsustatult öeldes ei tohi lapse majja tulek eelnevat elu totaalselt pea peale keerata. Nii mõneski peres on tulemuseks tingimusteta totaalne vaikus ja muud jaburused. Ja siis vanemad kannatavad ja ootavad, et saaks ta ometi täiskasvanuks.
 • 36

  Tai reisi planeerimine

  • Reisihuviline
   Kindlustusest niipalju, et koos krediitkaardiga käib kindlustus kaasas siis, kui sa maksad teatud osa oma reisikuludest just SELLE kaardiga. Kaardi olemasolu automaatset kindlustust ei taga. Kahjuks seda fakti tihti ei mainita ja nii jääb ekslik arusaam ,et piisab kaardi olemasolust. Olen kunagi sama reha otsa astunud.
 • 4

  Oktoobris Costa del Sol-i ja Lissaboni

  • Reisihuviline
   Minu jaoks algab sobiv veetemperatuur umbes +25 juures. Oktoobri lõpus oli ühel päeval Malaga külje all vesi vähemalt +25. Päev kaks varem tõmbas külm jala krampi. Täielik loterii. Marksi poolt mainitud Tarifas puhub õige tuul ookeanilt sooja vee randa. Ka okt lõpus oli mõnus vees hullata. Aga see pole reegel.
   Olen korduvalt oktoobris Costa del Solis käinud. Vihma ma küll ei mäleta. Põhiline on see, et turismi tipphooaeg on okt keskel lõppenud ja paljud kohad lähevad talvepuhkusele. Sama juhtub ka hindadega. Eestlase jaoks on veel piisavalt soe ja rahakott lubab ka üht koma teist. Päeval on enamasti mõnusalt soe. Õhtul umbes +18-20. Ringi liikudes mõnus aga kusagil kohvikus istudes enam t-särgiga hubane pole.
   Päev on võrreldes meiega tiba lühem ja pimedaks läheb natuke äkilisemalt.