Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

sarapuu

Uus kasutaja

sarapuu

Kasutaja sarapuu liitus 10 aastat tagasi

 • 1
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 0 / 16
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 53

  Aeroflot

  • Reisihuviline
   Saab küll kaasa osta. Aga peate arvestama, et suitsetada lennujaamas enam ei saa. Ja jaanuar 2015 oli Moskva- Bangkoki lend täiesti alkoholivaba.
 • 23

  Kuhu minna, kas Krabi või Koh Samui ?

  • Reisihuviline
   Käinud nii Krabil kui Koh Samuil. Minu süda jäi Koh Samuile :). Nädal sellel saarel on piisav aeg ja ülejäänud aja võiks siis olla Krabil või liikuda veel kusagile edasi. Koh Samuil rentisime rollerid ja sõitsime saare ristipõiki läbi. Üllatav, aga leidsime täiesti inimtühjad valge liivaga rannad. Ja neid kookospalme mis seal kasvab! Sõbralik saar. Hea ja odav söök.
   Krabi on turistiderohke.
 • 26

  Tai või Araabia ühendemiraadid

  • Reisihuviline
   to pastakas: Tiger Cave Temple: siin ei ole elusaid tiigreid, vaid kujud. Vähemalt 2013 ei olnud, äkki nüüd on toodud.
 • 16

  Imeros hotell , Türgi (Beldibi) !

  • Reisihuviline
   Käisin ka antud hotellis, nimega Imeros. Nii hull ei ole, kui kirjutab pettunud 30. mai 2011 15:55 Türgi, kuid vau efekti see hotell tõesti ei tekitanud.Aga kolmest tärnist oleks seda ka ju palju oodata. Hotell , kus asuvad toad, on täiesti ok. Puhtad, kenad, olemas konditsioneer, telekas, föön. Külkappi kahjuks ei ole. Tekiks on kulunud käterätt, voodipesu valge ja puhas. Sooja vett ei jagunud õhtuks. Neljandal päeval kallati ämbriga kloori, sest dušši alt tulles haises terve tuba.Turistide nähes kallati kloori ka basseini.Hambaid pesta oli selle veega võimatu. Ja kohvi maitse rikkus ka ära. Õnneks on poes vesi normaalse hinnaga.
   Bungalow majutus - suvilatüüpi majad, mis olid nii kõverad, et täitsa naerma ajas. Seest pimedad ja väiksed. Väikese akna ees voodilinad, mitte kardin. Paljud majad hallitavad.Sealsed käterätid olid nagu kaltsud - aukudega ja luitunud. Meie lennust paljud eestlased vahetasid peale esimest ööd bungalow toa vastu peamajas. Juurde maksma pidi vähe.
   Toit - väga üksluine ja maitsetu. Kasutatakse ilmselt ainult ühte maitseainet. Sooja toitu antakse jaokaupa, ehk siis kokk seisab ja paneb ise taldrikule. Sellest võib ka aru saada, sest venelased ahnitsevad meeletult taldrikud täis, mida nad ära ei jõua süüa. Kanaliha ja kala oli põhiline. Eelmisel päeval järelejäänud toit serveeriti järgmisel päeval, lihtsalt keerutati viiner tomatipastaga kokku ja uus garneering peale.Põhimenüüs on seal juurviljad. Puuviljadest pakuti ainult arbuusi, mis kahjuks ei olnud hea ja magus. Magustoiduks oli iga päev üks ja seesama kook, mis kord uppud mee sisse ja õhtuks oli see küspsis laiaks litsutud, ikka mee sees. Alkohol - kõlbas õlu, suht joodav. Kangemad joogid, ma ei teagi kuidas neid nimetada, dzinn, viin vms, olid niivõrd jubeda maitsega, et ei kannata kriitikat. Veini oli nii punast kui valget, aga kõik olid tugevalt lahjendatud veega. Baar suleti õhtul 21.30 - ja seda tehti nii täpselt, et kella võis õigeks panna.
   Meelelahutust kui sellist eriti ei ole. Kohalikud baaripoisid teevad vene turistide meeleheaks discot, kus siis möll käib poole ööni. Õnneks tuppa eriti ei kosta.
   Hotelli rand on ikka täitsa mage. Ei ole WC-d, ega magevee dušši. Väga kivine rand ja väike.On olemas toolid ja varjud. Merevesi on muidu mõnus ja soe.
   Muidu hotell on vaikne ja rahulik. Ümbrus hästi roheline. Ilm mõnus ja soe. Rohkem keskkonna vahetuseks nagu vaja polegi. Kui siis ehk veel see, et hommikuti kella 04.00 - 05.00 kires akna all kukk. Nagu maal vanaema juures oleks olnud!
   Hoiatuseks veel teistele inimestele, kes sinna hotelli lähevad - hoidke oma asjadel silm peal!!!! Minul varastati ära toast, kohvrist pluus. Ma ei võtnud seda väljagi kohvrist, sest jätsin selle ärasõidupäevaks. See oli ilmselgelt koristaja, sest teistel eestlastel varastati bungalowst fantat. Miks just pluus, sellest ei saa aru. Võtta oleks ju ka väärtuslikumaid asju. Kohe ei torganud silma ka. Alles hiljem avastasin.
   Häiris veel see, et koguaeg oodati jootraha. Just eriti baari poole pealt. Ma olen ju selle juba kinni maksnud ja kui teenendus ei ole viimase peal, miks ma peaks tippi jätma. Tipp tuleb ka välja teenida.