Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Jyrka

Rändur / Toimetus

Jyrka

Kasutaja Jyrka liitus 14 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 28 / 517
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 33 (5.27%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 3

  Euroopa kalleim suusakuurort on Ischgl Austrias

  • Reisihuviline
   Üsna jama uuring. Kuna summa tundus üsna müstiline, proovisin huvi pärast nt. 2 nädala pärast (kusjuures 2 nädalat on suusapuhkuse paremate hindade etteplaneerimiseks juba üsna lühike aeg) 1-ks nädalaks 2-st tuba 3 tärni. Ka kõige kallim 3-tärnine ei küündinud selle summani, mis uuringus väidetud. Soodsaim oli 122 EUR/öö. Austria piirkonnad on ikka reeglina jupi maad odavamad kui Prantsuse või Shveitsi omad (nt. Flimsis on suht raske selle nimekirja hinna eest tuba leida).
 • 41

  Hea ja universaalne lennupiletite otsingumootor

  • Reisihuviline
   Olen ise viimastel aastatel kasutanud swoodoo.com'i. Võtab üsna hästi erinevad portaalid kokku ja saab üsna hästi otsingut defineerida. St. nt:
   - paindliku aja maatriks
   - vahepeatuste arv
   - multistopp
   - järjestamine erineval viisil (hind, lennuaeg, kellaaeg jne.)

   Negatiivset:
   - Tähele tuleb panna seda, et vahel on pakkumised, millele lingitakse, siiski veits kõrgema hinnaga, kui algselt välja reklaamitud. Kas siis on veel vana info kusagil süsteemis sees või ongi lihtsalt reklaamilõks. Aga õige pakkumise leiab sealt ka ikka üles.
   - See, kas mingi lisatasu veel lisandub, sõltub juba viidatud portaalist ja mul, paraku, ei jää see kunagi meelde. Umbes laadis, et ebookers võtab krediitkaardimakse eest tasu, opodo aga mitte jne.
   - saksa keeles

   Olles kaua aega ostnud lennupileteid Eesti portaalidest, olen viimastel aastatel tõsiselt pettunud. Ma annaks isegi pisut kõrgema hinna puhul raha Eesti firmale, aga sky24.ee, Estravel jt. lihtsalt ei suuda korralikku tulemust väljutada. pakutakse mingeid ööbimisega graafikuid, kõrgemat hinda, igasugust jama. Ma ei saa sellest aru.
 • 16

  Autosõit Saksamaal

  • Reisihuviline
   "“Anna teed“ märgid on sel ristmikul vastupidi meiega ja ringile tulijal on eesõigus."

   Kui Eesti liikluseeskirju pole oluliselt muudetud, siis "anna teed" märgi puudumisel ringristmikule sõidul, on ka Eestis parema käe reegli kohaselt ristmikule sisenejal eelisõigus. Vähemalt nii ma omal ajal autokoolis õppisin.

   Õnneks aga on vist 100% Eesti ringristmikest "anna teega" varustatud. :)
 • 19

  Kust saaks Tallinnas keeduspiraali?

  • Reisihuviline
   Nojah. Peaasi, et kraanikausis suppi või tšaikuud ei tee (lööb kraanikausi lõhki). Või spiraali kuivalt sisse ei lülita (lööb spiraali lõhki).

   Disclaimer: pole küll kummagagi ise hakkama saanud, aga pealt näinud (kahjuks liiga hilja) ;)