Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

ab79

Reisisell

ab79

Kasutaja ab79 liitus 9 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti:

 • 1
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 8 / 91
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 3 (0.48%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 125

  Estonian Air`i pahad päevad

  • Reisihuviline
   msander, minul pole kogemusi, aga tuginen ajakirjanduses läbikäinud juhtumitele.. EA tühistas, jättis ära, lükkas edasi jne jne jne...

   Mul pole viha EA vastu, pigem olen õnnelik, et olen oma närve nendest seikadest lihtsalt säästnud. Tahtsin lihtsalt osutada asjaolule (kallis piletihind) , mispärast ma EA teenuseid ei kasuta ega hakkagi enam kunagi kasutama.
 • 6

  AirBalticu lennule mobiiliga check-in?

  • Reisihuviline
   Tere! Väike julgustav postitus kõigile, kes soovivad mobiiliga check-in-i teha. Teenus toimib. Tõepoolest, tuleb lihtsalt peale nime ja bronninumbriga sisselogimist broneeringusse sisestatud nimed märkida, siis kinnitad et pead kinni pgasireeglitest. Siis saad ligipääsu mobiilsele pardakaardile või siis mitmele, kui on jätkulennuga reis. Igal lennul oma QR koodiga leht, koos vajalike andmetega. Pardakaartidele pääseb ligi ka korduvalt mobile check-in keskkonda sisse logides. Kui saadad pardakaardi meilile, saad tavalise pdf vormingus pardakaardi.
   Minu jaoks oli tegemist tõesti 100% toimiva alternatiiviga sest hotellis ma printida ei saanud ning jube keeruline oleks minna linna peale mingit netipunkti otsima, kui pole kindel kas neiski printimise võimalus on. Mobiili check-in-i tegin kell 12 päeval eelneval päeval ära ja pean meeldivalt tõdema, et Linate lennujaamas oli selle võrra meeldivam, turvakontroll ei teinud mingit imestavat nägu, aga RIX-is ümber istudes kulus mobiiliga check-in päris 100%-liselt marjaks ära. Asi oli selles, et Milanost väljumine (start) hilines, ca 10 minutit umbes. Jõudsime RIX-i, jõudsin vaevalt WC-s käia kui selgus, et jätkulennu RIX-TLL pardaleminek on avatud! Läks napiks ja suisa kiireks. Kiirustasin siis väravasse ja jumal tänatud et salvestasinn mobiili pardakaardid telefonisse ära. paar näpupuudutust ja näitasin oma pardakaarti töötajale. Buss oli ootel. Pärast mind ootas buss veel mingi 2-3 minutit ja sõitsime lennuki juurde.

   Lõpp hea, kõik hea!
 • 6

  AirBalticu lennule mobiiliga check-in?

  • Reisihuviline
   Tere! Ees edasi-tagasi lend AB-ga. Küsiks, kas keegi on ka mobiiliga end lennule registreerinud ja kuidas see praktikas välja näeb? Kõige rohkem huvitab see mobiili veebibrauseriga variant, mitte Iphone app (mul pole iphone vaid nokia). Mõtlesin et tagasiteel võiks aega säästa ja Milaanos ette ära registreeruda, aga kõhklen sest pole kindel kuidas see protseduur Nokiaga toimib ja eriti huvitab see mobiili "pardakaart", kuidas seda salvestatakse/kuvatakse ja mis juhtub kui peale check-in-i brauser kinni panna? Niipalju sain netis targemaks, t see mobiili ekraanil olevat "virtuaalset pardakaarti" tuleb väravas ette näidata nagu tavalist pardakaarti. Põhjus lihtne, Itaalias viibides pole mul hotellis mingit printimise võimalust. Malpensas ise printida ei saanud, kuidas Linatega on, ei tea. Et siis 2 varianti, kas Check-in sabas seista või riskida mobiiliga. Tänud vastajatele juba ette!
 • 56

  AirBaltic´u reisijate meelespea

  • Reisihuviline
   Tere! Kuna see siin suurim AB foorumiteema siis küsin siit ja ei hakka uut postitust tegema.

   Kas keegi on täheldanud probleeme kliendikonto andmete uuendamisega? Püüan elustada oma AB kliendikontot. Parooli uuendamine toimib, aga kliendiandmete sh nimi, aadress ja kõik muu ei salvestu. Süsteem teatab, et tehniliste probleemide tõttu ei saa salvestada, proovige hiljem uuesti. tegin bronni ja see paistab siiski olevat aktiivne. Kliendikontosse sisse logides näitab ülaservas et sisselogitud "oth" . Lähen sisse Balticmilesi veebi ja seal sama lugu, lihtsalt oth ja kõik (aga imekombel on salvestunud Balticmilesi number ja meiliaadress). Paistab et pean vist siiski kõne tegema eritariifsele numbrile. Ei tahaks saada ebameeldiva üllatuse osaliseks, et bronn või BalticMilesi kaart kehtetuks tunnistataks. Lennuni ca 2 kuud aega. Raha kõik ilusti krediitkaardilt broneeritud ja puha.