Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

uuuuuuuu

Uus kasutaja

uuuuuuuu

Kasutaja uuuuuuuu liitus 7 aastat tagasi

 • 20
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 5 / 23
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 10

  Pahameel internetis – käsipagas oli tähtsam kui põlevast lennukist evakueerumine

  • Reisihuviline
   Päris hirmuäratav elamus võib olla põlevasse lennukisse kohmerdajate taha troppi jääda. Mõned tõesti on sellised uimajad, et ei leia oma kotti üles.

   Paraku peab tõdema, et kui sul on kaasas suures vääringus fototehnikat, siis ise ka haaraks koti kaasa. Kott kõhule, käed kaitseks koti ümber ja lased liugu. Aga liugu ei tohi pinges kehaga lasta, keha peab nõtke nagu vesi olema, et pehmendaks koti ohutut teekonda.
 • 13

  EESTI mainimine FILMIDES

  • Reisihuviline
   Nendes sarjades on veel mainitud Eestit.
   Lilyhammer, Hannibal, Covert Affairs, Lost Girl, Nikita.
 • 37

  Piisavad ressursid Austraaliasse sõiduks

  • Reisihuviline
   Olen nüüd vaadanud seda sarja "Border Security Australia's Frontline"
   Ja selle põhjal ei tehta liigselt tüli ega keelata riiki siseneda kui on vähemalt 3000 AUD ehk 2300€ (seda 1-2 nädalase puhkuse jaoks).
   Viisa tühistatakse paljudel juhtudel kui taskus on olnud vaid 800 - 1000 - 1200 AUD.
   Mis veel silma torkab on, et küsitakse kas kodumaal on töökoht. Halb on kui ei ole töökoht puhkuse ajal, ehk kui lähed sinna lihttöölisena tööd otsima turisti viisaga ja töö viisa teed alles siis kui leiad tööandja ehk sponsori.
   Aga kuna tööviisa saab kohe vaid juhul kui oled oskustööline, siis tekib küsimus, et kuidas lihttöölisena sinna minna võib (näiteks farmi tööle)?
   Ja veel kui panga arvelt vaadatakse, et igakuiselt on sisse tulnud pisikene summa, et ehk oled madalapalgaline siis kohe tembeldatakse pätiks ja viisa tühistatakse. Veel ei tohi madalapalgalisel olla kaasas suurem summa raha siis pead veel tõestama, et kuidas saad lubada endale kallist reisi ja mis põhjusel nii kaua raha kogusid - HAIGE värk (ilmselt plaanid tööle tulla kuna kodus midagi ei oota).
   Ja mis veel naerma paneb on see, et väikese pagasiga oled kahtlane ja potentsiaalne tööotsija, kohe tõmmatakse kõrvale. Mul oleks vaid 1 väike seljakott kaasa võtta aga ohutum on vist kohvrid leida ja kaltsukast rämpsu sisse osta :-)
   USB mälupulgaga ei tohi lahtiselt ehk krüpteerimatta dokumente kaasa võtta, eriti kui sellel on CV ja töökuulutused, kohe saadavad lennukiga tagasi sinna kust tulid.
   Ja kui oled teeninud musta raha ja kaasas olev summa on suurem kui panga andmed näitavad, siis oled tõenäoliselt narkomuul või ajad muud ebaseaduslikku äri, jälle saadavad suure tõenäosusega koju tagasi sest oled vassija esitades valeandmeid.
   Jälgides selle sarja erinevaid rahvuseid, et kui küsivad kui palju teenite, et seda reisi saate lubada, siis eestlane jääb ikka kõvasti maha ka paljudest vaestest riikidest. Täitsa ime, et eestlasi sinna lastakse sisse.
   Farmis oled tööle saanud ja saad alla miinimumi palka siis tühistatakse ka viisa kui vahele jääd, aga farmis on ju tükitöö tihtipeale, niisiis sada häda ja põnevust kui palju. See on täpselt mida üks eestlane vajab igavast argipäevast ja külmast kliimast vaheldust. :-)
   Kiiritavad veel lennujaamas kingad soojaks ja annavad jalga tagasi. Ah ma ei taha neid kiiritatud kingi enam, võtad kotist teised mis olid tinakastis - ah oodake laseme need ka soojaks, äkki peidate cocaine :-)
 • 16

  Raviteenuste müstilised hinnad

  • Reisihuviline
   Miks kindlustusfirmad siis sportlasi kindlustavad kui neile tähendab see suht kindlalt kahju saamist?