Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

erab

Uus kasutaja

erab

Kasutaja erab liitus 4 aastat tagasi

 • 18
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 3 / 32
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 7

  Autoga Norrasse

 • 7

  Autoga Norrasse

  • Reisihuviline
   Eelmistel aastatel käidud perega autoreisidel Horvaatias ja Poolas. Sellel aastal õnnestus enne jaanipäeva tekitada nädalane lisapuhkus ja nii sündiski otsus seekord põigata hoopis põhja poole. Panime tähele, et Trip-is pole viimasel ajal Norra kohta eriti sõna võetud ja kuna ka endal jäi marsuudi läbitöötamiseks ettevalmistusaega pisut napiks, siis suures osas sai teekond paika pandud üksikute märksõnade järgi - Atlanterhavstunnel, Atlandi Tee, Trollitee, Geirangeri Fjord, Lillehammeri Olümpiakeskus - kokku viis uut kogemust ja kolm (tunnelit ei saa ju ometi vaatamisväärsuseks nimetada...Lillehammeri Olümpiakeskust aga küll) vaatamisväärsust ehk "turistilõksu". Kogu teekonna mahutasime nagu öeldud ühe nädala sisse. Kuna plaan oli minna Rootsi kaudu ja laupäeva õhtuks praamipileteied enam saada polnud, alustasime pühapäeva õhtul ning lõpetasime samuti pühapäeval. Kokku sai läbitud (alusamiseks-lõpetamiseks lugesime Stockholmi Tallinki terminaali) 2284 kilomeetrit, 2 täiskasvanut ja 1 kooliealine laps. Auto Kia Cee'd 1,6 bensiin, automaatkäigukastiga. Eelnevalt olime ära broneerinud ära 4 ööbimist - 2 Rootsis ja 2 Norras. Viimase ööbimiskoha otsustasime paika panna eelviimasel päeval ja tundub, et tegime õigesti, sest enne reisi polnud jõudnud lõplikult otsustada, kuhu tagasiteel veel "sisse põigata" võiks ja jõuaks. Marsuut kujunes selliseks: https://goo.gl/maps/UGfSwH8Qt3F2 Peab ütlema, et lühipuhkus kujunes huvitavaks ja meeldejäävaks. Autoaknast Norra loodust nautida või kilomeetritepikkustes tunnelites üritada kuni 10%-liste languste-tõusude juures stabiilset kiirust hoida on hoopis teine asi, kui näiteks Varssavist sirgelt sajaga läbi lasta... Ohtlikum, turgutavam ja kargem igal juhul. Vähemalt roolisolijale. Rääkimata Trolliteest, Atlanditeest või Geirangeri orust, kus hiigelsuured ookeanilaevad paistavad kaljude vahel imepisikeste mänguasjadena. Sõnaga - tore reis oli. Julgen kuni 4-liikmelistele peredele, kes samale marsuudile võiks sattuda kindlasti kõiki 5 ööbimiskohta soovitada. Andke teada, kui midagi täpsemalt huvitab. Vastan meeleldi.
 • 79

  Autoga Horvaatiasse

  • Reisihuviline
   Tänan väga! Tundub päris sobiv olema. Lülitan plaani sisse :)
 • 35

  Autoreis Haapsalu-Bologna septembris 2014

  • Reisihuviline
   verso, me kõik mahume sinna Poola kiirteedele ära. Mina ei kavatse ka edaspidi kiiktooli jääda ja liigun Poola kiirteel edaspidigi väiksema kiirusega, kui "ette nähtud 140 km/t". Vaielda lihtsalt vaidlemise pärast - huvitav aga mitte viljakas. Sõida vasakus äärmises reas ja anna tuld!
   Naudi head autot, kiirust ja seltskonda. Kiiktooli inimesed või muidu "väheste sõidukogemustega" ja kehva saani omavad liiklejad jäävad sinust paremale ja tagurpidi vastu ei liigu.

   timing 1:05 alltoodud videos :)
   www.youtube.com/watch?v=p4u0Z4OxMDY