Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Valeria Arsjuta

Uus kasutaja

Valeria Arsjuta

Kasutaja Valeria. A liitus 1 aasta tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Toskaana Provence Myanmar Paapua Uus-Guinea Madeira

 • 4
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 5 / 19
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 8

  Londoni Gatwick lennujaam

  • Reisihuviline
   Tere ! Mul on ümberistumise kohta küsimus. Lennud oleks järgmised:
   1) easyJet
   12:10FNC Madeira
   15:50LGW London Gatwick

   2) airBaltic
   BT654
   17:25LGW London Gatwick
   22:10RIX Riga International

   Seega lendude vaheline aeg 1h35min. Ma ei tea, kas oleks reaalne jõuda (eeldusel, et esimene lend ei hiline). Lendan ainult käsipagasiga.

   Lennujaama kodulehel on kirjas "International to international flight connections: If your hold bags are through checked or you’re travelling with hand luggage only and you have your boarding pass, simply follow signs for Flight Connections. There is no need to clear Passport Control or Customs.
   Aga eelenev kehtib vist vaid juhul, kui lennud saabuvad ja väljuvad samast terminalist? Ma pean terminali vahetama ja sellisel juhul ei tundu eiriti loogiline, et passi- ja turvakontrolli läbima ei pea.

   Kui tuleb kontrollid läbida, siis kas oleks siiski reaalne jõuda eeldusel, et ostan priority boardingu, mille abil peaksin lennukist kiiresti välja saama, istmed suht ukse juures + lennujaamas priority passi- ja turvakontrolli?
 • 7

  Milano - Bergamo lennujaam

  • Reisihuviline
   Kui ma eelmine aasta lennujaamast bussiga Milaanosse sõitsin, siis sai oma 40 min ka ummikutes istutud. Puhtalt selle kogemuse tõttu ise ei riskiks. Kui saaksid taksoga liikuma nt 50 min enne bussi väljumist, siis oleks taksoga ka liiklustakistuse korral lootus lennule jõuda, bussiga seda poleks. Lisaks tekib küsimus, et kui peaksid maha jääma, siis millal läheks järgmine lend ja mis see umbkaudu maksaks. Sisuliselt pead sa 85 eurose kokkuhoiu saamiseks riskima ostetud pileti rahaga, uue pileti rahaga, täiendava ajakuluga ja ebamugavustega. Minul oleks kindel ei.
 • 46

  Reisiaasta 2017

  • Reisihuviline
   2016 oli kõige meeldejäävam Como järve ääres asuv küla Varenna. 2017 tuleb 2 Londoni reisi, Madeira ja Itaalia (Toscana, Cuinque Terre ja Como). Lendude soodukate osas väga vahet pole, sest kindlad eelistused sihtkoha osas puuduvad. Aga sooviks saada ülevaadet, kuhu 2017 aastavahetuseks mõistliku hinnaga saab. Üks aasta selline ülevaade siin oli, aga see aasta vist mitte.
 • 6

  Ryanair

  • Reisihuviline
   Ostsin pileti juunis, hinnaga 72€ ning enne ostu näitas, et 3 kohta selle hinnaga jäänud. Paar päeva hiljem ostis mu õde piletid samadele lendudele ning siis näitas enne ostu, et 2 kohta jäänud. Teoorias pidi siis üks koht jääma. Hiljuti oli kampaania ning vaatasin huvi pärast, et mis hinnad neil kuupäevadel on. Ja oli 56€ ning mingit teavet kohtade arvu kohta polnud. Aga ma kipun arvama, et asi lennuki täituvuses. Me ostsime piletid juunis ja lend jaanuari lõpus, seega võib eeldada, et nii pileteid ostes kui ka viimase kampaania ajal, polnud täituvus veel piisav. Kui osta vahetult enne reisi, siis on ilmselt teine asi.