Rein

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi. Tahab minna:
1 meeldimist
1 postitust / 8 kommentaari
9 (1.4%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Sai ära käidud. Meie võtsime auto firmast Goodrent http://www.goodrent.pt/ ja jäime rahule. Hind soodsam, kui teistel siin soovitatutel.

Endal ka minek kahekesi 19.-26. sept. Lissaboni.
Esimesed 3 ööd oleks Lissabonis aga edasi võiks vaadata mingeid kohti linnast väljas. Kui mõeldav oleks reisimine rongiga? Näiteks Sintrasse saab rongiga aga iseenesest tundub see koht suur ja lai olevat. Et kuidas seal Sintras ilma autota hakkama saab? Või on ikka mõttekam igal juhul auto rentida? Millised linnad oleks rongiga mugavad külastada, nii et hommikul sinna ja õhtuks Lissaboni tagasi? Kas Tomaris saaks ka rongiga mugavalt ära käia?

Kas neid hästi odavaid pileteid mitte ainult Finnairiga ei paku? Ma proovisin näiteks Tallinn-London, pakkus ka kaks kõige odavamat varianti Finnairiga läbi Helsinki. Kui edasi läksin, siis oli pileti hinnaks 2£ + maksud (midagi üle 100£). Aga sealt edasi enam ei saanud, ütles, et kahjuks enam pole kohti. Järgmise hinnaga oli 4£ + maksud ja seda ka ei saanud. Kolmas variant tuli juba selline tavaline hind ja vedajaks oli CSA. Mulle tundub, et kala tuleb kusagilt Finnairi süsteemist.

Siit olen aru saanud, et Southerniga saab tunduvalt odavamalt ja umbes sama ajaga Londonisse. Visitlondon.com lehel on kirjas: Southern Railway has two trains per hour during the day between Gatwick and London Bridge.
Kes on täpselt kursis, kuhu see siis sõidab, kas Victoria jaama või London Bridge jaama? Southerni lehelt saan aru, et nagu mõlemasse vist ikka.
Hotell on Sussex Gardens tänaval. Sinna oleks lähemal minna London Bridge jaamast.
Teadjamad, andke nõu :)

Need 1-2 lennuga nädalas liinid on ilmselt tšarterlennud.

Ilmselt on need hinnad ainult otselendudele (Vilniuse mõistes). Ja kui uurida, siis näiteks Istanbuli FlyLAL ei lenda. Kui võtta alguskohaks Vilnius, siis on näha, et Istanbuli pakutakse lende läbi Amsterdami.

Lähen ka FlyLAL-iga Pariisi. Minnes on ümberistumise aeg 1 tund ja 40 min. Tagasi tulles on ainult 40 min. CSA-ga on eelmisest suvest juba halb kogemus, et Roomast tagasi tulles ümber istuda ei jõudnud ja tuli päev Prahas veeta (mis iseenesest polnud probleem :), anti toidutalongid ja tehti uues piletid õhtusele lennule). Estravelist pileteid ostes aga kinnitas teenindaja, et kui lennufirma nii pileteid müüb, siis ta ka vastutab, et me edasi saaks. Väga kahtlane on ka see, et pagas jõutakse ühest lennukist teise selle ajaga toimetada. Eks tuleb ennast harjutada mõttega, et pagas jääb nagunii maha :D. Väärtuslikud asjad tuleb siis käsipagasisse võtta. Ainult käsipagasiga vist ei õnnestu minna, ei tohi ju salongi võtta isegi hambapastat.
Aga kas seoses Shengeniga ei ole ümberistumine lihtsam? Kas peab ikka turvakontrollist (mis oli vähemalt Prahas kõige aeganõudvam koht) uuesti läbi käia?

Kas FlyLAL-i pardal on Economy class-is toitlustamine tasuta või raha eest? Nende kodukal see suht segaselt kirjas. Ma rumal ei saa aru :)