Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Domenico

Reisisell

Domenico

Kasutaja Domenico liitus 9 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Egiptus

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 3 / 36
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 1 (0.16%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 0

  Luxori läänekaldale paigutati Amenhotep III kujud

  • Reisihuviline
   Sinna kõrvale kus on need Agamemnoni kujud. Avamine toimus eile ja ainuke kurb asi mis oli, oli see, et ühtegi valget inimest ega turisti seal küll polnud:(
 • 141

  GoAdventure, kellel on kogemusi?

  • Reisihuviline
   Tervitus!

   Sooviks ka sõna võtta kuna mul on selle firmaga kogemusi, just korduvaid kogemusi. Varem ma pole saanud neile midagi ette heita, kuid viimane kord oli ikka piinlik küll. Alustuseks pean ütlema, et hotell mille ma valisin oli superhea, kuid sinna sissesaamisega oli probleeme. Hotell nimelt väitis, et nad ei saa meid sisse kirjutada, kuna reisifirma pole meie eest maksnud.

   Helistasin muidugi kohe Eestisse. Poole tunni möödudes öeldi, et nüüd on kõik ok. Mis muidugi ei vastanud tõele. Hotelli auks peab ütlema, et nad käitusid siiski korrektselt ja saatsid meid isegi sööma. veel pool tundi hiljem kui söömast tagasi tulime ei olnud ikka veel midagi muutunud, kuid hotell andis meile käepaelad ja ütles, et minge jalutage õues, võtke päikest ja püüdke nautida.

   Lõpuks 2 ja poole tunni möödudes oli siiski probleem lahendatud ja me saime sisse kolida:)

   Mõni päev hiljem õhtul oli vaja meil pöörduda arsti juurde ja ohh seda üllatust kui siis avastasime, et kindlustus kehtib viimast päeva kuigi reis kestis veel 3 päeva ja sealjuures olime võtnud täislaksu st. nii pagas, tervis kui ka reisitõrge. Hoolimata sellest, et me kasutasime ka arsti teenuseid järgmisel päeval oli ta mõistlik mees ja kandis selle nö. eelmise päeva arvele.

   Järgmisel päeval helistasin siis oma kallile reisikonsultandile, teda polnud ja telefoni võttis vastu nende juhataja kellele ma sain mure ära rääkida, et me soovime ikkagi kindlustust kogu perioodiks kui olime maksnud. Lisaks küsisin, et kuna käisime arsti juures ja et nüüd on vaja reference numbrit, siis kas ma peaks helistama sinna Lätti (firma kes neil kindlustus pakub on Läti firma) või kuidas me edasi peame käituma? Ega me ju tol hetkel ei teadnud, et kas on vajadust veel arsti juurde minna. Juhataja lubas paari asja täpsustada ja kohe 15 minuti jooksul tagasi helistada. Mida aga ei tulnud oli kõne.

   Helistasin siis selle Läti kindlustusfirma partnerile Egiptusesse ja nemad käitusid küll väga korrektselt, lubasid tagasi helistada ja helistasidki ja asi sai korda aetud:)

   Pärast reisi ma püüdsin korduvalt oma reisikonsultandiga ühendust võtta ja imede ime. Inimene kes oli varem (kõikidel kordadel) ALATI väga kiiresti ja alati minuga ühendust võtnud, rääkinud ja nõustanud kadus silmapilk pärast seda kui ma esitasin küsimuse, et mis ikkagi juhtus? Ja kadunuks ta jäigi.

   Ma saan aru, et oli minu viga, et ma ei pannud enne reisi tähele, et kindlustus oli lühem, kuid see ei õigusta mitte tagasi helistamist kui on lubatud. Lõpptulemusena läks ju kõik hästi, kuid ma pean tunnistama, et olen nördinud. Ma ainult selle peale, et see juhataja ei helistanud ei oleks piuksugi teinud, kuid kui kõik need äpardused kokku panna ja eriti veel see, et minu kauaaegne reisikonsultant mind lihtsalt ignoreerima hakkas on ikka väga nõrk mu meelest. Ma ju poleks tahtnud tegelikult muud midagi, kui ainult elementaarset inimlikku suhtumist ja vabandamist. Need olid väikesed asjad, kuid selline ignoreeriv suhtumine paneb mind vägisi mõtlema sellele, et kui vähekenegi võimalik, siis tulevikus ignoreerin seda reisifirmat täpselt samamoodi nagu nemad mind ignoreerisid. Lõpptulemusena kaotasin tänu kogu sellele jamale ainult närve ja natuke üle 500 (35EUR) krooni, mis kulus telefoni peale.

   Ahjaa, reisile endale pani puntki see, et meid ei tahetud ka hotellist välja lasta kuna ikka olevat mingid probleemid meie reisikorraldajaga, a kui ma selle peale väga kurjaks läksin ja küsisin, et kas nad hakkavad meie tagasilennupileteid kinni maksma kui me lennust maha jääme(reisitõrke kindlustus oli ju enne läbi kui reis ise sic!), siis nad olid mu nõus ikkagi minema laskma.
 • 133

  Hurghada hotellid vol.3.

  • Reisihuviline
   On küll näinud. Nägime vähemalt nelja. Seda mitme käest tegelikult hammustada sain pole teada:)
 • 297

  Rahutused Egiptuses vol 2

  • Reisihuviline
   No poisid ja tüdrukud, ei tea kas tuleb hakata jälle koju sõitma või tuleb kiire lõpp?