1000 päeva jala euroopas

Tere! Märtsi kuus minek jala euroopasse. Läbin enamus riigid ja arvestasin 40 000km. Kuna talvekuudel lõunapool sajab kõvasti. Ja külmagi kipub miinustesse. Vajan riietust, mis on soe ja kaitseks maksimaalselt vihma ning tuule eest. Poes uurides riideid kus on kirjas 10k/10k. Midagi 10000k mm kohta vms. Vot see on asi mida ma ei tea ega mõista. Ja ei julge soetada enne kui olen saanud teadjate ja asjatundjate soovitusi ning kommentaare. Tänan.

1
2

Ma poleks ehk rohkem sõna võtnud, aga kuna otse pöördusid ja küsisid...

Mis sa ise arvad? Mis sõnumiga sa Crocsi-poodnike poole pöörduksid? Kas sinu ettevõtmises ei oleks midagi erakordset? 40 000 km Crocsides? Kas see ei oleks ka nende jaoks kõva sõna? Ma vähemalt üritaks seda müüa küll, pead vaid õigete (arusaajate) inimesteni jõudma ja õhinaga omad emotsioonid välja laduma. Mina siin kaasa tulla ei saa...

0
0

Nojah, varustuse osas ma päris asjatundja ei ole, aga kui ise läbi Euroopa kõndisin, siis osutus minu jaoks üheks hitiks päästetekk - selline õhuke krabisev fooliumilaadne kate, mille saab endale väga soodsalt muretseda apteegist - nii Eestis kui mujal. Mul kippus öösiti telgis ikka külm olema. See päästetekk magamiskoti peal tegi tõesti imesid. Muidugi tuleb selle krabisemisega harjuda ja leppida, nagu ka sellega, et päästeteki alla kipub kondensatsioon tekkima, mistõttu tuleb päeval magamiskotil tahkuda lasta. Crocsid - vot ei tea. Katse-eksitusmeetod näitab, kui kaua nii saab. Ise olin Salomoni tossudega väga rahul. Ainult, et kui näiteks hakkad juba läbi talla igasuguseid kive tundma, siis tuleks tõenäoliselt jalanõud ära vahetada, enne kui endale viga teed - tagantjärele tarkus. Varustuse puhul muidugi oluline, et kott saaks võimalikult kerge. Eelkõige siis palju erinevaid kihte kaasa võtta, mida saab üksteise otsa panna. Siin enne mainiti tihedat liiklust - Euroopas on väga palju märgistatud matkateid, mida mööda on palju mõnusam ja põnevam käia, kui mööda maanteede ääri. Maanteed on muidugi üldjuhul sirgemad, mis tähendab et läbida on vaja oluliselt vähem kilomeetreid.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased