Dolfi1920 - Lufthansa rikutud pagas

Mul oli kevadel juhtum, kus lennates Hispaaniasse jäi turvahäll Frankfurti maha ja toodi hotelli 5 päeva hiljem järgi. Turvahäll oli saanud kõvasti kannatada, mõrad sees, isegi kuskilt tükk ära, kriisud ühtlaselt peal. Mingit paberit ei antud, sest see toodi hotelli vastuvõttu, kust jõudis meile toa ukse taha. Tegin pildid ja video, et on näha ka tag.

Reisi ajal sellega tegeleda ei viitsinud ja lennujaamas läks kiireks. Seega tegin Lufthansale kaks kaebust (alguses vist valest kohast). Ühe kaebuse osas öeldi, et oleks pidanud kohe lennujaama pöörduma ja liiga hilja ja teises kohast öeldi, et antakse partnerile menetleda.

See partner on Dolfi1920, küsisid lisaküsimusi ja hälli andmeid ja siis nüüd lõpuks teatasid, et saadavad service järgi, et häll ekspertiisi viia. Ma alguses googeldasin neid, et vist ei ole skämm vaid ikka lufthansa partner, aga reitingud on ka pigem madalamapoolsed.

Uurin, et kas kellelgi on kogemust? On mõtet saata? Kui nad mulle mingi hälli asemele annavad, siis tegelikult sellest ma pole huvitatud (vahepeal on möödunud mitu kuud ja kolis juba suuremasse tooli). Või mis oleks realistlik ootus? Niipalju kui ma olen lugenud tootja juhiseid, siis tegelikult ikkagi kannatada saanud turvahälli kasutada ei tohi.

Minul jõudis kohver Münchenist tagasi ühe rattaga. Oma kindlustus hindas kohvri väärtuseks 20 euri, omavastutus 30. Dolfi hindas 75-le. Olin 75-ga nõus. Siis sooviti, et ma kasutaks seda raha nendelt uue kohvri ostmiseks, aga ma loobusin sellest põhjendusega, et uus juba ostetud. Raha lubati üle kanda paari nädala jooksul, millest sai lõpuks pool aastat, tuletasin neile pidevalt meelde, et sooviks raha saada. Lugedes nende kohta kommentaare siis mul läks isegi hästi.

0
1

Nad lubasid saata mu turvahälli Poola maxi cosi turvahälli hooldusesse, käskisid pakkida hälli pappkarbi sisse. Ma iga kord ütlesin, et ma ei tee seda, sest mul pole sellist karpi. Nemad jälle, et pead ja mina, et ei tee. Nüüd saadavad juba 10 päeva kullerit järgi, mina kinnitan, et tulgu ja siis paluvad uuesti kinnitada ja lükkavad edasi. Huvipärast vaataks, mis saab.

1
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased