Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Goadventure

Uus kasutaja
Tere!

Kas keegi viimasel ajal Goadventure teenuseid on kasutanud? Türgi reisidele head pakkumised, aga ei tea kas tasub riskida :)

Ette tänades!
Mine uusima kommentaari juurde
Rändur / Toimetus
Antero -- riskida millega? Goadventure teenuste kasutamisega või Türki reisimisega?
Uus kasutaja
Nimi:GOADVENTURE OÜ
Registrikood: 11324349
Aadress:Narva mnt 7-352 10117 Tallinn, Harjumaa
Telefon:6108000, 53226800
Faks:6610151
MAKSUDE SALDO
Maksudevõlgade saldo näitab võlgnevusi Maksu- ja Tolliametile reaalajas. Maksuvõlg koosneb põhimakse- ja intressinõuetest. Intressivõlg on jooksev arvestuslik intress.

12.06.2016 seisuga on maksuvõlg 17 573 eurot
12.06.2016 seisuga on ettevõttel intressivõlg 298 eurot

Firma seis selline
Uus kasutaja
Türki minemist ei karda. Ikka korraldajat :) Tean paari tuttavat kes hiljuti käisid ja kõik muu peale keelelise probleemi oli korras (kogu info ja suhtlus oli vene keeles)
Uus kasutaja
anterokeskkula, miks siis selline küsimus :) Mul tuttav ka käis nendega 2 nädalat tagasi, kõik oli korras
Uus kasutaja
14.06.2016 seisuga on maksuvõlg 12 823 eurot
14.06.2016 seisuga on ettevõttel intressivõlg 316 eurot Mõtleksin natsa enne. Võlg küll vähenenud aga ikkagi !!!!!
Uus kasutaja
Mart

Tellisime 10. kuupäeval sama kuu 23. kuupäevaks reisi Bulgaariasse, Planeta hotelli- standardtuba AI. Õhtul tuligi GoAdventurest kinnitus broneeringu kohta, mille eest sai neile koheselt tasutud.

Kaks päeva enne reisi s.o. 20. kuupäeval tuli GoAdventurist uus teade, et broneering standardtoale on tühistatud, kuid nemad saavad selle asemel broneerida stuudio, mille eest nad täiendavat lisatasu ei võta.!?!?

Teades, et stuudio on oluliselt kehvem ja ei ole võrreldav standardtoaga, on odavam, siis ei saanud sellega nõustuda. Selle peale GoAdventure teatas, et annulleerige leping, nemad maksavad raha tagasi!

Missugune suhtumine ja nahaalsus! Kust inimene saab kahe päeva jooksul omale uue reisi tellida, kui tal on antud periood ainuke vaba aeg suvel?
Lisaks lollitada veel sellega nagu stuudio oleks kallim kui standardtuba.
Otsustasime siiski stuudio vastu võtta. Kohapeal pöördusime selles küsimuses hotelli juhtkonna poole. Järgmisel päeval vahetati meile stuudio standardtoa vastu!

Muide GoAdventure pakutud "kallimas" stuudios s.o. praktiliselt köök voodiga, asub hotelli eraldi tsoonis, kus oli sööginõudest: üks supipott, üks supilusikas ja üks praenuga. KÕIK!

Rohkem küll ei ole soovi selle firma teenuseid kasutada.
Rändur / Toimetus
Ei taha küll kaitsta või laita GoAdventuret, aga absoluutselt iga reisifirmaga juhtub jamasid, ega sellepärast reisimata saa jätta!
Mõnel negatiivne kogemus, mõni kiidab taevani. Nii ka minul.
Teine asi, kui firma "pille kotti hakkab panema", aga hetkel seda probleemi pole.
See, mis keeles suhtlus käib, saab kiiresti teada, kui neile otse kontorisse helistada ja küsida :)
Uus kasutaja
Olin mingil hetkel sama küna ees, et kas osta sealt reis või mitte. Kuna seltskonnas on pisike laps, siis ei viitsinud riskida probleemidega ja jätsin nendelt ostmata. Kuigi kahtlemata on neil päris häid pakkumisi.
Korra olen ka kasutanud GoAdventure teenuseid, siis sujus ( umb. 5a tagas).
Kui teha pingerida pakettreiside korraldajatest, siis mina eelistan Novatoursi, seejärel tulebTez, mis on õige veidi minu silmis paremal pulgal kui GoAdveutre (aga ainult pisut-pisut..).
Rändur
AndresR
Kas sul on täpselt teada,et nimetatud firma ei hakka pille kotti panema? Mul osa Bulgaaria reisist makstud ja puhkus broneeritud.Ärge ajage hirmu naha vahele.
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Kuhu nad üldse veel korraldavad siis. Kummaline.
Rändur
Nädal tagasi pakkus Bulgaaria asemel Türgit. Ikka segavad jälgi ja asi kahtlane.
Uus kasutaja
GoAdventure põhireisid on Bulgaariasse, Türki ja Egiptusesse.
Kui Bulgaaria ja Türgi on neil lõpetatud, siis mis üle jääb? GoAdventure kodulehel ei ole Türgi reiside tühistamise kohta mitte ühtegi märget, mitte ühtegi.
Samas Novatoursil on Bulgaaria reisidele pakkumised, kus lennukis veel vaid mõni vaba koht, sama neil ka Türgi reisidega. Ka Tez Tour osad Türgi reisid on juba väljamüüdud.
Korra GoAdventurega Türgis käinud, siis nende sealne kohapealne esindaja oli väga-väga alla igasugust arvestust. Nüüd on nad ise avalikult tunnistanud, et nende Bulgaaria esindaja ei kõlbavat kuhugi. Huvitav, et Nova ja TEZ on samadesse sihtmaadesse tehtavate reisidega ka senini edukamalt, ilma suuremate pretensioonideta, hakkama saanud kui GoAdventure.
Reisisell
Kas kellelgi kellel Bulgaaria reis tühistati on juba reisiraha tagasi saanud või milliseid lahendusi on pakutud ?
Rändur
Kuna ostsin nende Bulgaaria reisi läbi vahendaja büroo ja peale raha ülekandmist hakkasin uurima kas kõik korras,selgus et Bulgaaria reisid peatatud. Õnneks ei jõutud põhisummat veel edasi kanda.Aga enne uurima hakkamist ei teatanud nad kusagil kellelegi midagi.Siis pakuti asemele Türgit. Kuna keeldusin,siis maksis vahendaja põhisumma samal õhtul tagasi ja Goadventure lubas kahe nädala jooksul ettemaksu tagastada. Loodame Looja peale.
Ei tea, kas peale eelmist jama Goadventures on kõik inimesed oma rahad tagasi saanud? Igatahes väga inetu lugu ja vassimine pidevalt selle firmaga.
Uus kasutaja
Tere,

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi-kellele on juba raha tagastatud ?
14. päeva sai täis.
Reisisell
Raha ei ole veel tagastatud, reis pidi olema 11-25 aug. Bulgaariasse. Avalduse esitasin 4 aug. Eile helistasin nende raamatupidajale ja ta ütles, et lähiajal veel ei toimu tagasimakseid kuna nendele pole raha tagastatud. Ise arvan et läheb vähemalt 1-3 kuud, vaadates nüüd talve tagasimakseid. Raamatupidaja väitis, et kõik on talvereisi tühistamise eest saanud raha tagasi. Samas lugesin, et mõnele inimesele maksti osade kaupa raha tagasi.
Uus kasutaja
Sai ka neilt nostalgia reis tellitud. Paistab, et nüüd tuleb raha üle nostalgitsema hakata. Viimane vastus sealt mõni päev tagasi küll kinnitas raha õigeaegset tagastust, aga ei miskit. Tuleb hakata kasutama teisi kanaleid. Ka firmal maksuvõlg:
19.08.2016 seisuga on maksuvõlg 15 155 eurot
19.08.2016 seisuga on ettevõttel intressivõlg 81 eurot /
Rändur
Sain rõõmusõnumi,et raha on tagasi makstud. Ise saan veenduda alles õhtul.
Igatahes pean kiitma ja tänama vahendajafirma Reisiparadiisi teeneid.Igati lahked ja abivalmis uut asendusreisi otsima ja ma usun,et tänu neile saime ka raha lubatud ajaga tagasi.Ole sa tänatud Nastasja Neem.
Uus kasutaja
Vedas Teil Epp, ju polnud see raha neile veel ülekantudki. Enam ei suvatseta isegi vastata päringutele. Palju õnne tulevastele nende klientidele, kui neid veel kunagi leiduma peaks.
Uus kasutaja
Rändur
Kõige alatum on see,et nende kodulehel ei ole piuksugi reiside ärajäämisest. Ja pakkuvad suure agarusega Egiptuse reise jälle. Kes julgeks üldse nende teeneid enam kasutada? Vastik,vastik,vastik.
Uus kasutaja
GoAdventure on nüüdseks Kidytour ja reisid Egiptusesse toimuvad. Türgi ja Bulgaaria reisid jäid tõesti ära väga nõmedalt ja tekitasid probleeme nii klientidele kui vahendajatele..
Firma osteti üle ja praegune omanik on üks suur Leedu reisikorraldaja, kellel rohkem kogemusi, tagatist ja taipu. Loodan, et rohkem selliseid probleeme ei teki nendega.