Gran Canaria 2020 veebruari lõpus

TerePlaneerin koolivaheaega. Juba siin-seal pakutakse heade hindadega lennupileteid. Kas oleks mõistlik juba osta või võiks oodata... kahtlen siin selles..Ja kuidas oleks soodne reisida? Londonist saab hea hinnaga pileteid, easyjeti vaatasin, kuid kuidagi peab ka sinna saama Gatwikki siis ja et oleks mõistlikud ajad lennult lennule.. või on ikkagi mugavam Helsingist.Reisime lastega, aga nad juba harjunud seiklema :) Äkki kellelgi on mõni hea mõte, mille peale ise kohe ei tulegi.Tänu ette

1
2

Tänan, nii palju kasulikku infot :)SAS-i pakkumine oli päris hea jah, aga tagasi tulles oli minu arust öine lend või saabumine öösel... see on meie (laste) jaoks raske olnud ja pigem kulutame päeva lennates ja kahes osas lühemad lennud. Meile sobib nii paremini :)Suvesoojust seal tõesti siis pole, olen kursis. Aga kuna oleme seal korra käinud, tahame jälle sinna tagasi. Käisime küll novembris, kui oli veel väga palav, kuid veebruaris siit minnes, on ikka nagu suve tunne, ehk :D Plaanime peatuda lõunas.Ostsin ära sinna sõidu piletid, Riiast läbi Barcelona Ryanairiga tk hind tuli lõpuks kokku 114 e (käsipagas, kohavalik) ja mõistlikud lennuajad, ei pea varahommikul lennujaamas olema ja sihtpunkti jõuame kl 19, paras aeg rendiauto võtta ja ööbimiskohta sõita.Tagasilendu ma praegu nii head (meile sobivat) ei leidnud. Ja tagasituleku aeg ei ole ka kuupäevaliselt õnneks paigas, võime olla päev paar pikemalt reisil, kooli ja tööle jõuab alati minna :D Majutust on muidugi nii raske broneerida, kui reisi lõpp on veel lahtine. Samas ei julge seda tagasilendu ka sügisesse lükata.. äkki ei jään siis päris ilma ja kallima ka.. Mis hinnaga sel Norwegianil piletid on olnud, hinnaklass umbes?

1
0

norwegianhttps://www.norwegian.com/fi/varaus/varaa-lento/hintakalenteri/#/

0
0

Norwegianil on minu meelest Tallinnast erakordselt kõrged hinnad, vahet pole, kas osta pikalt ette või vahetult enne.Lisaks oli kuu-paar tagasi Kanaaridele pileteid otsides Norwegianiga see probleem, et azair.comis olid N hinnad alati reaalajas kontrollimata ja klikates muutusid ca 3x kallimaks kui esialgselt. Seda mustrit nähes kadus igasugune soov nendega üldse arvestada.

0
0

Äkki hoopis Tenerifele? Läheme ise Tenerifele 20.02. Seal on ka sel ajal karnevalid, samuti jagub seal tegevust rohkemaks.

1
0

See ilmselt ei sobi sulle ajaliselt, aga igaks juhuks ütlen, et ma sõidan oktoobri lõpus matkabussiga läbi Euroopa Gran Canariale. Laeva peale lähen Huelvast ja ei kavatse terve merereisi ajal bussist väljuda (see on küll rangelt keelatud, aga siiski täiesti toimiv meetod).

0
0

Ryanairiga järgmisel aastal väga tõenäoliselt Kanaaridele ei saa. Pileteid sinna küll veel müüakse, aga osta parem ei tasu. Pärast makstakse teile näiteks Stansted-Las Palmas-Stansted piletiraha tagasi, aga Tallinn-Stansted-Tallinn jäävad kätte, tehke nendega mis tahate, kindlustus ka ei maksa neid kinni.https://www.reuters.com/article/us-ryanair-unions-spain/ryanair-to-shut-four-spanish-base-next-year-union-idUSKCN1VD1VR

0
0

Baaside sulgemine ei tähenda tingimata liinide sulgemist. Hõredamalt graafikut ilmselt küll

0
0

Mina ostsin just veebruariks easyjetiga Tallinn-Gatwick-Gran Canaria-Gatwick-Tallinn. Kohapeal 10 päeva, mõlemal.suunal.ööbimine Gatwickis (77€). Meile sobin nii.  Kui keegi oskab nüüd soovitada elamoist, kus soojendusega bassein siis oleks hea. Tenerifele oli kergem.leida villa.soojendusega basseiniga.Piletid nii 115€ nägu.

0
0

To neandertaal: kas reisikindlustus ei hüvita reisiplaani muutumisest tekkinud kahju? No näiteks tühistatakse lend Londonist Tenerifele, siis saaksin ju osta mingi teise firmaga uue lennu, ja kindlustus peaks mu arust hüvitama selle vahe ja lisaks veel ööbimise Londonis ja transpordikulud ühest lennujaamast teise.Aga tahaks teada tõesti, mida see Ryanairi baaside sulgemine tähendab. Vaevalt et lennud Kanaaridele päris ära lõpetatakse, aga õhtused kohalejõudmised ja hommikused väljumised äkki kaotatakse? Mul jaanuariks ostetud piletid RA, kohalejõudmisega Tenerifele kell kümme õhtul. Kui teaks, et tühistatakse, hakkaks juba praegu uusi variante uurima.

0
0

Pole just kõige soojem Veebruari kuus .Sellepärast pakutaksegi sootsaid pileteid .Ilm on nagu meie suvi . Ujuda kuidagi kannatab ikkagi.Ise olen lennanud Riiast Ryanair ga läbi Londoni

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased