Hurghada 18-25 jaanuar 2014

Tahaksin leida inimesi, kes on ostnud GoAdventure poolt korraldatava reisi Hurghadasse 18-25 jaanuar 2014. Mina ostsin sellelt reisikorraldajalt (läbi vahendaja) perereisi (2 TK+3 last)oktoobris, eelpool mainitud kuupäevadeks. Ja siis olid Tallinnast väljalend öösel ja Hurghadast tagasi tulek samuti õhtul. Nüüd, kui ma küsisin voutšereid (mille ma ka sain) on lennuajad muutunud. Selle manöövri tulemusel on meie pere reis muutunud 2 päeva lühemaks (me veedame need lennukis). Mainin veel ära, et olen juba pärinud aru nii müüjalt kui korraldajalt. Reisi müünud firma edastas mu kirja reisikorraldajale ja sellega piirduski, reisikorraldaja pole seni veel midagi vastanud. Sellega seoses tahaksin leida saatusekaaslasi, et midagi produktiivset ette võtta ja leida asjale meie jaoks positiivne lahendus.

1
2

Madle meil on sama reis 18-25 hurgadasse jalend läheb siis 18.02 kell 08.00 ja tagasi 25.02 kell19.30 peaksime olema tallinnas! T:HEILI

0
0

Kuna check-in on tubadesse tavaliselt pärast lõunat ja ckect-out enne lõunat (vaatamaat reisikorraldaja lendude ajale), siis paljudel reisifirmadel tähendaks see nagunii kohvrite otsas istumist see aega kui tuppa enam/juba ei saa. Väga tavaline on ka see, et peale check-out korjatakse rahvas peale ja viiakse lennujaama 4 ja rohkem tundi enne väljalendu. Saan sinu murest küll aru, aga kas pool päeva puhkust lennujaamas tunduks atraktiivsem?

0
0

Minul üsna värske kogemus novembrikuust, mil ostsin ka just minule sobivate lennuaegade pärast GoAdventure reisi, kuid veidi enne reisi muudeti lennuaegu. Kohe uurisin ja andsin märku ning mulle anti teada, et mul on võimalik reis tühistada või siis esitada pretensioon pärast reisi (oli vist 10 päeva jooksul). Loomulikult esitasin (sest mu reis lühenes 24 tundi), pidin korduvalt küsima, et mis otsus on kui sain otsuse teada (ehk siis selle, et mulle hüvitatakse vahe), siis pidin ka ülekande kohta küsima. Nüüdseks on kõik lahendatud - kaebuse esitamisest ülekande laekumiseni läks 6 nädalat, kuid ise hoidsin kogu selle aja kätt pulsil.

Nautige puhkust ning tegelege probleemiga pärast reisi! Ja soovitan kaebuse esitada kohe otse GoAdventurele.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased