Märts 2024 puhkuse ideid

Kuhu soovitaksite minna märtsi keskel 10 päevaks sooja.

Soov oleks, et ei oleks väga pikk lend ja samas ei oleks ka väga kallis pilet. ( max 500)

Tenerifel ja Dubais olen käinud. Egiptus ei tõmba üldse.

Vaatasin Malagat ja Madeirat. Tundub, et seal siiski jahe.

Välja valitud on hetkel Maroko. Tundub mõnus ja soe ainult vahemaad üpris suured.

Mida soovitaksite ?

1
2

Küproses ka käidud. Tahaks uusi kohti avastada :) aga tänud kaasa mõtlemast!

0
1

Kui soov justnimelt uusi kohti avastada siis kõigile eelmainituile lisaks veel on ka Madeira. Seal peaks märtsis jätkuvalt kena ja roheline olema. Klassikalisi randu pole, aga selle eest on saar väga roheline ning lopsaka taimestikuga. Üks parimaid kohti kus loodusturismi teha. Sooja ca 20 kraadi ümber, päikest samuti.

2
0

Natuke oleneb, kas otsid aktiivset reisi või peamiselt puhkust.

Marokot ma soovitaks pigem aktiivseks reisiks (puhkusesihtkohana Agadir pole nii suurepärane). Ise olin seal 10-päevasel ringreisil omal käel detsembri alguses. Ilmade mõttes oli üsna mõnus veel, aga põhja pool juba jahedam. Märtsi lõpp võiks olla juba soojem, aga ei anna pead, kas ka rannatamiseks piisavalt soe juba. Minu Maroko soovitused ja reisiplaani leiab. siit: https://hiieliinreisib.com/maroko-reis/

Sansibari, mida siin soovitatud on märtsi alguses puhkusreisina üsna okei. Tasub teada, et umbes märtsi keskelt (lõpust) algab vihmahooaeg - iga aasta see natuke erinev. Märtsi alguses on tavaliselt ilm veel hea. Häid lennupiletipakkumisi (450-550€) leiab ka päris sageli. Olin ise Sansibaril 5 kuud ja kõigest põhjalik ülevaade: https://hiieliinreisib.com/category/aafrika/tansaania/sansibar/

Madeira ilm on alati muutlik, aga märtsis veel võib üsna palju vihma saada. Puhkusreisiks (rannatamiseks) kindlasti ei sobi. Kui soov on peamiselt matkata, siis kaaluksin kas märtsi lõpus või aprillis. Portugalis veel märtsis rannailma ei ole.

Paremad soojad kohad asuvad märtis ikkagi kaugel. Lähemal asuvatest kohtadest soovitaksin vaadata teisi Kanaari saari, märtsi lõpus vb juba ka Küprost (kuigi võib olla jahe veel). Madri-Euroopa ikkagi jahe.

1
0

Tere!

Aga kas Madeira aprilli teises pooles on juba rannailma moodi? Vaatan, et 20-22 kraadi võiks sooja olla. Kas kellelgi on kogemust?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased